Оперативники СБУ затримали у Львові інспектора Держпраці

logo


10:20 8 травня 2018 р.

Працівники управління Служби безпеки України у Львівській області викрили здирництво головного інспектора регіонального управління Держпраці.

Про це повідомили сьогодні, 8 травня, в управлінні Служби безпеки України у Львівській області, де також розповіли: «Здирник вимагав від підприємця, що володіє продуктовим магазином та начебто неналежним чином оформив на роботу декількох працівників у свій ФОП, тисячу доларів США за складання «позитивного» акту перевірки. У разі відмови штрафні санкції, застосовані відповідно до закону, склали б понад сто тисяч гривень».

«Оперативники спецслужби затримали хабарника у середмісті Львова під час одержання усієї суми неправомірної вигоди. Операція з викриття корупціонера проводилася спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом обласної прокуратури», – поінформували також в обласному управлінні СБУ.

«Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання повідомлення затриманому про підозру та обрання міри запобіжного заходу. Слідчі дії тривають», – повідомили також в управлінні Служби безпеки України у Львівській області та опублікували фотосвідчення