Організаторам польських протестів можуть заборонити в’їзд до України. Львівська облрада звернеться до СБУ та РНБО

logo


Організаторам польських протестів можуть заборонити в’їзд до України. Львівська облрада звернеться до СБУ та РНБО Один із лідерів польських протестів Рафал Меклер

X / Rafał Mekler

На засіданні Львівської обласної ради депутати підтримали звернення до уряду й правоохоронних органів щодо заборони на в’їзд та інших санкції для організаторів протестів на кордоні з Україною. Зокрема, обмеження просять запровадити проти одного з лідерів польських ультраправих Рафала Меклера.

Про цеповідомили в пресслужбі Львівської облради.

У тексті звернення депутати вказують, що саме відсутність санкцій проти організаторів блокади спричинила проблему з експортом української сільськогосподарської продукції до Польщі,пише ZAXID.NET.

«Для початку варто показово заборонити в’їзд до України всім проросійським, так званим “активістам” радикальної партії “Конфедерація”, зокрема Рафалу Меклеру та його прибічникам», — йдеться у зверненні.

Крім СБУ та РНБО, депутати звернулися до Кабінету Міністрів, Міністерства зовнішніх справ,Служби зовнішньої розвідки України, та інших державних та правоохоронних структур.

Нагадаємо, Рафал Меклер — лідер люблінського відділення ультраправої партії «Конфедерація», який бере активну участь у польських протестах на кордонах з Україною та їхньому висвітленні.

На польських акціях протесту кілька разів спалахували проросійські інциденти. Зокрема, на одній із них бачили плакат із закликом до путіна, щоб той «розібрався» з владою України та Європейського Союзу, а такожрадянський прапор із серпом та молотом. Поліція Польщі порушила справу щодо цього випадку. А в МЗС Польщі заявили, що«антиукраїнські тиради з вихвалянням путіна» могли організувати проросійські агенти чи «корисні ідіоти».