Пацієнт розповів про кишенькові тарифи у лікарні швидкої допомоги Львова

logo


15:26 11 серпня 2020 р.

Ексначальнк управління охорони здоров’я Львівської міської ради назвав винуватців такої системи оплати.

Богдан Бедрило працював директором ЛКП “Львівелектротранс”, начальником Головавтотрансінспекції у Львівській області. Чотири рази був обраний депутатом Львіської міської ради. Нещодавно він написав у ФБ актуальний пост: “Робив на днях КТ на грудну клітку в Львівській КОМУНАЛЬНІЙ лікарні швидкої допомоги на Миколайчука, 9. тривало 3 хвилини, як пояснили працівниці – бо найновіше, найкраще обладнання в місті. Супер. Заплатив 1200 грн. Ні квитанціїї, ні чеку. Ні оплати карткою. ГОТІВКА. БЕЗ ОБЛІКУ!!! КОМу ??? Якщо в бюджет лікарні – має бути облік і віддача – нові ліжка, простирадла, умови і т.д. Цього не видно. А суми – величезні. 3 хвилини – 1200 грн. За годину (черга по запису і жива – нонстоп) нехай не 20, а 15 чол – 18 000 грн. За добу (працюють нонстоп – до останнього клієнта) нехай 20 год – 360 000 грн за добу . За місяць – 8 – 10 млн грн. Або прозоро вкладайте в лікарню такі суми, або, в час пандемії (не кожен має такі гроші, чи краще їх на оздоровлення використати – зробіть по 100 – 150 грн таку послугу. Кому війна (пандемія), а кому мама рідна. Це – Львів, лікарі. Комунальна служба”.

У коментарях користувачі соціальної мережі пишуть поради і ставлять діагноз.. “Володимир Андрійович: У Податкову напишіть. Це пряме порушення податкового законодавства”. “Zinoviy Huzar: Садова самонеміч Львова. Лікарня МІСЬКА, львівська, ПОВНІСТЮ керується ВЛАДОЮ ЛЬВОВА, найбільш україномовного міста на планеті ЗЕМЛЯ”. Нагадаємо, що Зіновій Гузар у минулому працював начальником управління охорони здоров’я, заступником директора департаменту гуманітарної та соціальної політики Львівської міської ради.

Серед коментаторів є й такі, хто захищають описаний метод оплати медпослуг. Його захисникам Богдан Бедрило додатково написав:” Не плутайте праведне з грішним. В нас в Україні є своя правова база фукнкіонування медицини Добра чи погана – така як є, і не треба порівнянь недоречних з іншими країнами. Якщо лікар хоче заробляти- ВПЕРЕД – купити обладнання, утримувати приміщення і персонал – і нехай ставить будь-які вигідні йому розцінки – і кожен буде думати – звертатись туди чи ні. Але якщо все з бюджету (тобто з моїх і ваших грошей) – обладнання, приміщення, персонал і т.д. – то я маю право вимагати звіту КОЖНОЇ копійки. Не хоче звітувати перед громадою – хай йде в приватну практику”.

Нагадаємо, що 7 серпня керівник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб перейшов на іншу роботу. «Він справді зміг зробити максимум від нього залежне і навіть більше. Львівська медицина проходить цю трансформацію й досі. І це моя особиста гордість і велика робота Володимира Івановича», — зазначив в дописі з цього приводу міський голова Львова Андрій Садовий.