Перший пацієнт із переохолодженням 2-го та 3-го ступенів потрапив у львівську лікарню

logo


2 грудня до Восьмої міської лікарні Львова потрапив перший у цьому сезоні пацієнт з переохолодженням організму. Він – безпритульний.

На другий день зими чоловік старшого віку, в якого немає дому, потрапив у лікарню із переохолодженням й обмороженням пальців 2-го й 3-го ступенів. Це означає, що від холоду в нього постраждала шкіра – це стан середньої важкості, пише Zaxid.net. Його перебування та лікування у медичному закладі триватиме доволі довго.

У зв’язку з цим, медики закликали тепло та зручно вдягатися та ходити у шерстяних шкарпетках під час мінусової температури. І особливо наголосили на утриманні від вживання алкоголю на вулиці. Адже алкоголь лиш тільки створює ілюзію тепла, а холодову травму можна отримати і при плюсовій температурі.

Нагадаємо, що Україна отримала безвіз із Маршалловими островами. Це далека острівна країна посеред Тихого океану. Одна з її доволі страшних особливостей – високий рівень радіації, який зберігається там ось уже кілька десятиліть внаслідок ядерних випробовувань США.

Джерело інформації: Zaxid.net