Першість Львова серед школярів на призи ФК “Карпати”. День перший

logo


У Львові триває футбольний турнір на першість міста серед збірних районних учнівських команд на призи ФК «Карпати», присвячений 98-й річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки. 

Організаторами турніру є Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Центр дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Львова та футбольний клуб «Карпати». Метою змагань є популяризація серед львівської учнівської молоді масового спорту, залучення дітей до занять фізичними вправами та ведення здорового способу життя, виявлення молодих футбольних талантів і розвитку їхніх природних обдарувань, а також популяризація спортивних досягнень ФК «Карпати» та підвищення толерантності вболівальників «зелено-білого» клубу. 

У змаганнях беруть участь по одній збірній команді від кожного району міста Львова. Склад команди – до 16 гравців, які народилися у 2006 році. До участі в турнірі не допускаються вихованці ДЮСШ, учні спеціалізованих класів по футболу та учні, які заявлені на першість м. Львова, Львівської області та України з футболу. 

Матчі проводяться на двох полях зі штучним покриттям (розмір 60 м на 30 м) стадіону «Україна». Із заявлених футболістів у кожної з команд одночасно на полі 7 гравців та воротар. Кількість замін допускається на увесь склад команди упродовж однієї гри. Усі матчі турніру проводяться у форматі два тайми по 15 хвилин (перерва – 5 хвилин). 

На першому етапі шість команд-учасниць сліпим жеребом було розбито на дві групи – по три в кожній. Груповий етап проходив у перший день турніру. 

Група «А»: Личаківський район, Франківський район, Шевченківський район.

Група «Б»: Галицький район, Залізничний район, Сихівський район. 

По дві кращі команди з кожної групи виходять у півфінал, де переможець групи «А» зустрічається з командою, що зайняла друге місце у групі «Б», а найсильніший колектив групи «Б» протистоятиме другому місцю групи «А». Переможці півфіналів у фінальній зустрічі розіграють золоті нагороди, а невдахи у втішному матчі за третє місце виборюватимуть бронзовий комплект медалей. Усі стикові поєдинки відбудуться у другий ігровий день турніру. 

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ

9 листопада

Груповий етап

Група «А»

Личаківський район – Франківський район – 12:0
Франківський район – Шевченківський район – 2:0
Шевченківський район – Личаківський район – 1:5

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Личаківський район – 2 2 0 0 17–1 6
Франківський район – 2 1 0 1 2–12 3
Шевченківський район – 2 0 0 2 1–7 0

Група «Б»

Галицький район – Сихівський район – 0:5
Залізничний район – Галицький район – 1:0
Сихівський район – Залізничний район – 1:2

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Залізничний район – 2 2 0 0 3–1 6
Сихівський район – 2 1 0 1 6–2 3
Галицький район – 2 0 0 2 0–6 0

Матчі плей-оф

10 листопада

Півфінали

Личаківський район – Сихівський район
Залізничний район – Франківський район

Матч за третє місце

Личаківський район / Сихівський район – Залізничний район / Франківський район (переможені)

Фінал

Личаківський район / Сихівський район – Залізничний район / Франківський район (переможці)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: