Під ЛОДА відбувається протест. Чого вимагають

logo


Активісти вимагають провести відкриті громадські обговорення з приводу обрання голови облдержадміністрації.

У Львові під стінами обласної державної адміністрації відбувається протест. У зв’язку з цим на вулиці Винниченка тимчасово перекрили рух. Про це повідомляє кореспондент Tvoemisto.tv.

На акції зібралося більше, ніж півсотні активістів. Вони вимагають провести чесні та прозорі громадські обговорення з приводу обрання голови облдержадміністрації.

«Думаю, Адміністрації Президента все-таки вартує привідкрити список реальних кандидатів на посаду голови ЛОДА і зробити так, щоб ці кандидати поспілкувалися з громадськістю Львівщини в живому діалозі. Якщо буде потрібна допомога з боку Львівської обласної ради, ми готові її надати», – зазначає під час протесту голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Станом на зараз рух на вулиці Винниченка вже відновили.

Нагадаємо, 11 червня президент звільнив Олега Синютку з посад голови ЛОДА, яку він обіймав із 26 грудня 2014 року. А через кілька днів після цього Володимир Зеленський назвав трьох кандидатів на посаду голови Львівської облдержадміністрації. Про це він повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook.