Під Львівською ОДА вимагають заборонити бізнес Медведчука та Козака

logo


Під стінами Львівської обласної адміністрації проходить два пікети: працівники ДП «Бродівський лісгосп» виступають проти приєднання до Золочівського лісгоспу, а активісти «Національного корпусу» вимагають заборонити бізнес Медведчука та Козака.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Бродівський лісгосп планують ліквідувати і створити на його базі та на базі ще двох господарств Золочівське лісогосподарське підприємство. Для нас це справжнє потрясіння, адже після цього будуть скорочення, а потім дійде і до приватизації. Ми передали наше звернення про недопущення такого свавілля депутатам обласної ради, обіцяли зачитати на сесії», – розповів працівник лісгоспу Андрій.

Львівську ОДА пікетують лісівники та Нацкорпус / Фото: Людмила Гринюк

16 березня проходить сесія Львівської облради, тож пікетувальники мають надію, що депутати заслухають їх звернення.

На пікет приїхали близько сотні бродівчан. Вони тримають в руках плакати з написами «Стоп рейдерським реформам», «Не дамо зруйнувати ДП «Бродівський лісгосп», «Не пиляйте гілку, на якій сидите» тощо. Вони обіцяють пікетувати, поки до них не вийдуть представники адміністрації.

«Нацкорпус» пікетував міськраду Львова – вимагали заборонити бізнес Козака і Медведчука

Паралельно з лісівниками Львівську ОДА пікетують активісти «Національного корпусу», які вимагають від обласних депутатів рішучих кроків щодо народних депутатів від ОПЗЖ Віктора Медведчука, Тараса Козака та їхньої комерційної діяльності на Львівщині: розірвання договорів і звернення до РНБО та Мін’юсту.

Як повідомляв Укрінформ, 11 березня активісти “Нацкорпусу” вимагали підтримки у депутатів Львівської міської ради. Тоді міський голова Андрій Садовий дав розпорядження головам фракцій і комісій на наступну сесію міськради розробити і подати проєкти рішень, зібрати усю інформацію щодо підприємств, які належать бізнесу Медведчука в місті.