Підприємиці Львівщини можуть отримати премію до 150 тисяч гривень на розвиток свого господарства

logo


Стартує конкурс «Створено жінками – 2024». До фіналу пройдуть 10 учасниць.

Комітет бізнес-леді Франко-української торгово-промислової палати (CCIFU) оголосив конкурс «Створено жінками – 2024». В межах проєкту жінки-підприємиці, які ведуть діяльність під час активних воєнних дій зможуть отримати фінансову підтримку на розвиток власної справи.

Переможниця премії отримає 150000 грн, членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті та поїздку в Париж. А всі фіналістки – грошові призи від 25 тис. грн до 100 тис. грн, консультаційну підтримку від компаній-партнерів.

Важливою умовою для участі є те, що бізнес повинен бути чинним, а не новоствореним. Учасниці варто заповнити інформацію на сайті https://womanccifu.com  та додати такі файли:

Презентаціяпроєкту від кандидатки: досвід роботи, основні досягнення, проєкт розвитку і бізнес-план на 3 роки (максимум 12 сторінок у форматі ppt);Відео про компанію і проєкт (на 2-3 хвилини);Офіційний реєстраційний документ.

Оцінювати проєкти будуть за кількома критеріями: оригінальність та логічне обґрунтування, якість наданих документів (стратегічне мислення, бізнес-план) та якість презентації.

Подати заявки можна до 24 березня. Члени журі оберуть 10 фіналісток, якихзапросять на онлайн-зустріч, що відбудеться у червні цього року. Заявки кандидаток будуть розглянуті в 2 етапи.

Після закінчення другого етапу відбору, журі визначить кандидатку-переможницю на церемонії нагородження, що відбудеться 9 липня 2024 року. Після завершення конкурсу переможниця отримає:

Премію на церемонії у присутності партнерів (150 тис. грн);Подорож в Париж (авіа-білет та розміщення на 1 особу);Супровід проектукомпаніями-партнерами на протязі 1 року;Безкоштовне членство в CCIFU на протязі 1 року.

«Цей конкурс для жінок-фермерок – це не лише візитівка їхньої оригінальності та стратегічного мислення в бізнесі. Це насправді їхній квиток у світ інноваційного сільськогосподарського розвитку, шанс стати активною учасницею великого глобального підприємницького суспільства», – зауважила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Детальнішепро конкурс за посиланням: http://surl.li/qqwdy