Племінниця Козловського поверне Львову незаконно отримані 1,3 га землі

logo


Львівська міська рада отримає назад у комунальну власність земельну ділянку на вул. Липинського, яка 5 років тому перейшла у приватну власність. Зараз на ділянці ведеться будівництво ЖК Avalon Time. А торік прокуратура заявила про незаконний перехід цієї земельної ділянки у приватну власність.

Як зазначається у прийнятій депутатами міськради 20 лютого ухвалі, міська рада укладе з власницею земельної ділянки договір про пожертву. Йдеться про земельну ділянку площею 1,2922 га на вул. Липинського, 27, де ведеться будівництво ЖК Avalon Time.

У пояснювальній записці до ухвали йдеться, власниця ділянки – племінниця депутата ЛМР від БПП «Солідарність»Григорія Козловського Віталія Дяченко звернулася до міської ради з пропозицією передати земельну ділянку в комунальну власність. Таке ж звернення подавав депутат від УКРОПу Любомир Босаневич.

Під час голосування за це питання Григорій Козловський заявив про конфлікт інтересів.

Зазначимо, що 5 років тому земельна ділянка на вул. Липинського, 27 вибула з комунальної власниці. Як повідомляв раніше антикорупційний сайт «Наші Гроші. Львів», цю землю вивели з власності міста завдяки схемі з іпотекою. У листопаді 2019 року Шевченківський районний суд наклав арешт на цю ділянку. Прокуратура довела, що ця земельна ділянка перейшла у приватну власність компанії Avalon безпідставно.