Податківцями Львівщини виявлено порушення розрахункових операцій на суму понад 3 тисячі гривень

logo


Нещодавнопроведено контрольно-перевірочні заходи щодо суб’єкта господарської діяльності, який здійснює діяльність через інтернет – магазин у м. Львові по вул. Т. Шевченка.

Працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Львівській області систематично проводяться заходи щодо контролю за дотримання суб’єктами господарювання норм законодавства під час здійснення торгівлі у мережі Інтернет.

Нещодавно проведено контрольно-перевірочні заходи щодосуб’єкта господарської діяльності, який здійснює діяльність через інтернет – магазин у м. Львові по вул. Т. Шевченка.

У ході проведеної перевірки встановлено факт продажу жіночого взуття на суму 3300,00 грн. за готівкові кошти без застосування РРО/ПРРО та банківського терміналу, чим порушено Закон України “Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та полуг” від 06.07.1995р. №265/95-ВР (із змінами та доповненнями) та Закон України «Про платіжні послуги» від 30.06.2021 №1591-ІХ.

Для застосування адміністративних стягнень матеріали перевірки скеровано у суд для вжиття відповідних заходів в межах компетенції.

Коментарі