Поляк рідною мовою проголосував в опитуванні Зеленського

logo


false
Поляку запропонували проголосувати в Зе-опитуванні / Фото: Facebook / Tomasz Baart

У Львові громадянин Польщі Томаш Баарт 25 жовтня практично зміг взяти участь у українських виборах – йому запропонували взяти участь в опитуванні від президента Володимира Зеленського.

В Facebook поляк розповів, що прийняв пропозицію і залишив напис польською мовою.

“Під виборчою дільницею у Львові стояв молодий чоловік і роздавав листки, де було п’ять питань. Дав також і мені, але я як громадянин Польщі, який проживає у Львові, не знав, як його точно заповнювати, тому написав на листку польською мовою “Голос поляка” (Głos Polaka) і поставив знак питання”, – підкреслив він.

Зазначимо, Баарт не вперше з’являється на горизонті української політики. Зокрема, у квітні 2019 року поляк викликав Зеленського, який був тоді кандидатом у президенти України, позмагатися у навичках володіння українською мовою.

false
/ Фото: Facebook / Tomasz Baart

false
/ Фото: Facebook / Tomasz Baart

false
/ Фото: Facebook / Tomasz Baart

false

читайте такожМісцеві вибори-2020: у ЦВК назвали явкуМісцеві вибори в Україні

У неділю, 25 жовтня, по всій Україні проходять місцеві вибори.

В Ірпені Київської області викрили мережа підкупу виборців. Під підозрою опинився командир одного з факультетів університету Державної фіскальної служби України.

В Житомирі підрядники не забезпечили виборчі дільниці нормальними кабінками, тому в хід пішов реквізит лялькового театру-ганчірки, сходи, ширми. На деяких дільницях кабінок для голосування немає зовсім-виборці голосують”на колінах”.

стала відома явка на місцевих виборах станом на 13: 00, 25 жовтня. Відповідні дані опублікувала Центральна виборча комісія в Facebook. За даними ЦВК, у Києві явка становить 16,2%. Найбільша явка спостерігається в Одеській області-26%.