Польські авіалінії відкривають зі Львова новий міжнародний рейс

logo


image

Підтримай ШоТам

Укрпошта уклала угоду з компанією Гранд Імпекс щодо будівництва автоматизованого сортувального комплексу у Дніпрі – завершення всіх робіт зі зведення сортувального центру заплановане до кінця 1 півріччя 2023 року.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Підписання угоди відбулось 19 листопада у рамках Дніпровського економічного форуму.

Переваги нового центру

Відомо, що новий автоматизований сортувальний комплекс буде розташований на околиці обласного центру (вул. Кротова, 24), неподалік від аеропорту Дніпра. Загальна площа земельної ділянки, на якій він буде збудований, становить 8,47 га.

Йдеться про 7 автоматизованих сортувальних хабів в опорних регіонах, зокрема і Дніпрі. Це дозволить Укрпошті не лише якісно виконувати власну соціальну функцію, а і на рівні послуг конкурувати з приватним сектором.

В Укрпошті додають, що повністю автоматизований Дніпровський сортувальний комплекс стане основним центром обробки і сортування поштових відправлень для Центральної України.

: Почни з органіки. Що таке компостування та чому воно рятує нашу планету

За попередніми підрахунками, мінімальний час та обсяг обробки посилок зросте до 35 тис. одиниць на годину, а письмової кореспонденції – до 15 тис. листів на годину, що дозволить значно скоротити строки доставки та підвищити якість послуг.

Планується, що Дніпровський сортувальний комплекс буде потужним хабом для Центральної України. Адже область межує із 7 іншими регіонами, а у самому місті розташовані головні офіси великих компаній, зокрема ритейлерів, для яких швидка та якісна доставка до кінцевого споживача є вирішальною.

Плани на майбутнє

Зазначається, що цей комплекс – частина великого проєкту нової логістичної мережі Укрпошти. Компанія вже уклала угоди на будівництво подібних хабів у Києві та Львові, на черзі інші регіони. В комплексі це дозволить Укрпошті вийти на більш високий рівень якості доставки завдяки повній автоматизації процесів.

: Вийшов трейлер військової драми «Схрон» про повстанську армію

На 24 тис м2 передбачені зони з приймання, обробки, сортування преси, листів, відправлень, окремо кур’єрської доставки. Планується, що сортувальний центр працюватиме в режимі 24/7 – завдяки цьому можна буде скоротити час обробки до 3-5 годин.

Відбір підрядника на будівництво сортувального центру проводився через систему електронних закупівель РroZorro. За умовами тендера, будівництво сортувального центру коштуватиме $49 млн із ПДВ.

Нагадаємо, Укрпошта починає будівництво першого автоматизованого логістично-сортувального центру.

Фото: gmk.center.

Підтримай ШоТам