Попи московського патріархату на Львівщині зрікаються своїх покровителів

logo


Попи Львівської єпархії УПЦ (МП) звернулися до правлячого Архиєрея Митрополита Філарета зі зверненням щодо проголошення повної автокефалії від РПЦ на Архиєрейському соборі.

Про це повідомляє Львівська обласна військова адміністрація.

«Сьогодні маски скинуті. Очевидно всім, що за словами про братерську любов і створення єдиного духовного простору «руського миру» ховалося  людиноненависницьке прагнення захопити і пригнобити вільний і боголюбивий український народ. Ми маємо Каїна – в особі Президента Росії В. Путіна», – так написали московські попи до свого духовного наставника.

Їхнє звернення є першим в Україні колективним зверненням духовенства цілої єпархії щодо бажання вийти зі структури РПЦ, яка «мовчазно погоджує війну».

«Перебування в молитовній і євхаристичній єдності з Московським Патріархатом, навіть після прийняття рішення не поминати за Божественною Літургією Патріарха Кирила, виставляє вірних УПЦ перед їхніми друзями, родичами та побратимами ворожими колабораціоністами і зрадниками. Хоча насправді ТАК НЕ Є. Ми всі – патріоти. Ми любимо свою Батьківщину й доводимо це на полі бою і в тилу. Православні священники  Галичини завжди зі своїм народом!», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», на Львівщині заборонили діяльність московської православної церкви.

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!