Представники ЛГБТ влаштували провокативний флешмоб в церкві Святого Андрія у Львові

logo


ЛГБТ-активісти у церквіУ центрі Львова, у стінах історичної церкви Святого Андрія, відбулася подія, що викликала широкий суспільний резонанс. Група ЛГБТ-активістів провела флешмоб із поцілунками, реагуючи на музичний кліп гурту “Жадан і Собаки” та Христини Соловій. Ця акція свідома провокація проти церкви, і християнських цінностей.Джерело:nv.ua

Кліп, названий “Серце”, пропагує ідею любові у всіх її проявах. Однак, представники церкви висловили обурення через зображення поцілунків одностатевих пар, називаючи це гріховною поведінкою. Попри це, ЛГБТ-спільнота вирішила підтримати центральну ідею кліпу – маніфест кохання, що не знає меж.

Одна зучасниць флешмобу, Аліна Шубська, сфотографувалась під час поцілунку в церкві з коментарем “Тому що Бог — це любов!”. Цей вчинок обурив вірян.

Соціальні мережі вибухнули коментарями. Віктор Пилипенко, бойовий медик у ЗСУ, закликав усі гей-пари демонструвати свою любов у церкві, підкреслюючи, що ніхто не має права засуджувати чи карати за кохання.

Вражає нахабність людей, які намагаються силою змусити інших прийняти й схвалити поведінку, яку церква вважає гріховною.

Церквавважає гомосексуальні стосунки неприйнятними, оскільки така позиція ґрунтується на викладенні Біблії, яка є основним духовним авторитетом для християн різних конфесій. Ця позиція заснована на біблійних віршах, які безпосередньо згадують гомосексуалізм та його несумісність із християнськими вченнями.

В Біблії, зокрема в книгах Буття (19:1-13), Левит (18:22), Римлянам (1:26-27), та 1 Коринтянам (6:9), чітко зазначено, що гомосексуальні відносини розглядаються як гріх. Текст з Римлян 1:26-27пояснює, що гомосексуалізм може бути результатом відкидання Бога та непослуху Йому. Це вказує на більшу проблему гріха в цілому, де гомосексуалізм розглядається як одна з форм, які можуть проявлятися у житті людини, яка віддаляється від Божих шляхів.

Крім того, 1 Коринтян 6:9 наголошує, що “мужоложники… Божого Царства не успадкують”, що підкреслює серйозність гріха гомосексуалізму в контексті християнського віровчення.

Церква також висловлює думку, що, хоча людина може бути народженаз більшою схильністю до певних гріхів, включаючи гомосексуалізм, це не оправдовує гріховні дії. Людина має вибір, чи піддаватися цим нахилам, чи ні. В контексті християнської моралі, народження з певними схильностями не виправдовує гріховних вчинків, але, навпаки, вимагає зусиль для подолання та переосмислення цих схильностей у світлі Біблійного вчення.

Читайте також: 

Настоятеля Львівського храму звільнено після зйомок відеокліпу Соловій та Жадана

Ця позиція церкви ґрунтується на переконанні, що Біблія є Словом Бога та найвищим моральним авторитетом, і тому її вчення становить основу для визначення моральних норм та поведінки. Ті особи, які намагаються нав’язати свою точку зору силою та змінити ставленнядо цього гріха, виступають як свідомі провокатори, що сіють розлад та спричиняють конфлікти у суспільстві, використовуючи релігійні почуття.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Become a patron at Patreon!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні.5168 7574 2431 8238 (Приват)

Photo of Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин.Студентка 4-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.