Представники Львівщини на чемпіонаті України з вільної боротьби здобули 12 призових медалей

Збірна команда Львівщини здобула чудовий результат: юніорки посіли 1 загальнокомандне місце, а юніори – 5.

Як повідомили в Управління молоді та спорту Львівської ОДА, чемпіонами України стали:

ЮрійПигульський – 1 місце у ваговій категорії до 92 кгІванна Лук’яненко – 1 місце у ваговій категорії до 53 кгКатерина Вовк – 1 місце у ваговій категорії до 57 кгОлександра Малкова – 1 місце у ваговій категорії до 61 кгДарина Зайшла – 1 місце у ваговій категорії до 69 кг

Бронзові медалі у різних вагових категоріях здобули Олександр Гаврилків, Артем Овсюк, Роман Пронак, Вікторія Прістанська, Олександра Малашевська, Аріна Євстафієва, АнгелінаБондаренко.

Пишаємось спортсменами Львівщини. До нових перемог!

Читати далі

Monday April 29th, 2024

На Львівщині понад 160 учасників випробували себе на змаганнях у мілітарі-стилі

16-річна львівська фехтувальниця отримала від громади Львові подяку і 112 тисяч гривень

Monday April 29th,2024

Сокальчанин Владислав Мартинюк здобув три золота на чемпіонаті Європи з карате

Сокальчанка Дар’я Савалюк здобула нагороди на чемпіонаті Європи з карате

Учні ДЮСШ “Соколяни” здобули призові місця на Чемпіонаті Львівської області з боксу

Saturday April 27th, 2024

Стали відомі переможці Львівської спортивної шкільноїліги з флорболу

Черлідерка зі Львівщини Анастасія Малошенко – у топ-4 на чемпіонаті світу

Thursday April 25th, 2024

Баскетбольний клуб зі Самбора – срібний призер Вищої ліги України з баскетболу

Wednesday April 24th, 2024

Донька легендарного паралімпійця Віктора Дідуха Діана перемогла на міжнародному турнірі з настільного тенісу