Президент присвоїв звання Героя України загиблому розвіднику із Львівщини

logo


Президент присвоїв звання Героя України загиблому розвіднику із Львівщини

На початку повномасштабного вторгнення Василь Гукало був за кордоном, але повернувся в Україну і вже 26 лютого добровільно пішов служити

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України посмертно 29-річному розвіднику із ЛьвівщиниВасилю Гукалу. Військовий брав участь в АТО, на початку повномасштабного вторгнення пішов служити добровольцем, брав участь у звільненні Херсонщини та обороняв Бахмут.

Як вказано в указі президента Володимира Зеленського, солдату Василю Гукалу присвоїли звання Герой України посмертно з удостоєнням ордена«Золота Зірка».

Василь Гукало родом із села Залужжя, що у Яворівському районі Львівщини. Чоловік вперше пішов воювати добровольцем у травні 2015 року. Коли повернувся із АТО, то створив сім’ю. На початку повномасштабного вторгнення Василь Гукало був за кордоном, але повернувся в Україну і вже 26 лютого добровільно пішов служити.

Василь Гукало став до лав 63 ОМБр, був розвідником. Воював унайгарячіших точках фронту, звільняв Херсонщину та боронив Бахмут. На цьому напрямку героїчно евакуйовував поранених воїнів. Герой загинув 21 квітня 2023 року від авіаудару на Донеччині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми