Президент присвоїв звання Героя України загиблому воїну з Львівщини

logo


Захисник із Яворівської громади Василь Гукало загинув внаслідок авіаудару на Донеччині. Посмертно отримав почесне звання Герой України з удостоєнням ордену “Золота зірка”

Василь Гукало з Яворівщини посмертно отримав почесне звання Герой Україниз удостоєнням ордену “Золота зірка”. Воїн загинув у 2023 році від авіаудару на Донеччині. Про це у середу, 8 травня, повідомили уЛьвівській ОВА.

Василь Гукало був одним із оборонців Бахмута

Захисник Василь Гукало родом із села Залужжя. Він вперше пішов захищати країну добровольцем ще у травні 2015 року. З початком повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону та вже 26 лютого долучився до лав 63 окремої механізованої бригади. Там чоловік був розвідником і разом з побратимами воював у найгарячіших точках фронту, звільняв Херсонщину, а також стояв на обороні Бахмута і там евакуйовував пораненихвійськових. Загинув воїн 21 квітня 2023 року від авіаудару на Донеччині.

Фото: ЛОДА Фото: ЛОДА

Президент України Зеленський особисто вручив відзнаку Герой України рідним ВасиляГукала.

Нагадаємо, нещодавно двох прикордонників львівського загону президент відзначив державними нагородами. Крім того, Головнокомандувач ЗСУ Сирський нагородив мінометника з Львівщини, який зупинив наступросіян на Часів Яр.

#Львівщина #нагороди #військові #захисники #Яворівщина#Герой України