Прокуратура Львівщини екстрадувала грузина

logo


Прокуратура Львівської області екстрадувала до Грузії її громадянина, який перебував у міжнародному розшуку, пише – Щоденний Львів.

Читайте також

Грузинський гурт презентував кавер на пісні «Скрябіна»: неймовірне відео

Про це повідомили в четвер, 16 травня, в прес-службі прокуратури Львівської області Львівської міськради, де також розповіли: «На виконання доручення міністерства юстиції України прокуратурою Львівської області забезпечено організацію видачі (екстрадиції) громадянина Грузії, якого працівники відділу прикордонної служби «Рава-Руська» на Жовківщині затримали ще у листопаді 2018 року».

«Громадянин Грузії розшукувався грузинською стороною для виконання вироку Тбіліського міського суду від 13 червня 2017 року, яким його визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого пунктом «б» частини 3 статті 180 (шахрайство, тобто заволодіння чужою річчю з метою протиправного присвоєння або набуття майнового права шляхом обману, вчиненого у великому розмірі) Кримінального кодексу Грузії. На даний час іноземець вибув з Державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» для передачі компетентним органам Грузії», – поінформували також у прокуратурі.