Прокуратура скерувала до суду справу опального посадовця міськради

logo


Обласна прокуратура Львівщини завершила досудове розлідування у справі службової недбалості посадовця Львівської міськради, яка призвела до трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі. Обвинувальний акт стосовно керівника міського управління ЖКГ Юрія Гольця передали до Галицького суду.

Зокрема, чиновника підозрюють у неналежному контролі за діяльністю ЛКП «Збиранка», у підпорядкуванні якого є львівська сміттярка. Не забезпечив, мовляв, відповідної стратегії розвитку. Тобто перешарування, ущільнення полігону, зміцнення його схилів. Всі ці порушення призвели у комплексі до трагічних подій і смерті трьох людей.

«Було скеровано до суду обвинувальний акт стосовно посадової особи департаменту ЖКГ Львівської міської ради за ч.2 статті 367 КК України. За вказаною статтею передбачено позбавлення волі на 5 років з забороною обіймати відповідні посади», – зазначив у коментарі Головним новинам Львова начальник відділу процесуального керівництва прокуратури Остап Сидор.

Окрім того, у справі Грибовицького сміттєзвалища на лаві підсудних опинився ще колишній директор комунального підприємства «Збиранка» і його заступник. Юрія Гольця суд тоді відпустив під особисте зобов’язання . Втім, це не перше його кримінальне провадження. Одразу після того як суд його відпустив, Гольця затримали на хабарі. В цьому випадку суд визначив заставу у 2 млн грн, як альтернативу триманню під вартою. Затриманий її сплатив.