Радника міського голови Винник підозрюють у кермуванні напідпитку

logo


Радника міського голови Винник, голову фракції партії «Самопоміч» у Винниківській міські раді Тараса Дмитерка підозрюють у керуванні автомобілем у «стані алкогольного сп’яніння». Сам Тарас Дмитерко заперечує, що сідав за кермо напідпитку.

За інформацією видання «Форпост», патрульні зупинили Тараса Дмитерка на Peugeot Partner близько 17:00 18 грудня на вул. Богданівській у Львові. При цьому, зазначають, він був «з ознаками алкогольного сп’яніння».

Речниця патрульної поліції Львова Катерина Рибій підтвердила ZAXID.NET факт затримання водія Peugeot Partner, однак, посилаючись на закон про персональні дані, відмовилась називати його прізвище. «Справді близько 17:00 на вул. Богданівській патрульні зупинили Peugeot Partner, водій якого мав ознаки алкогольного сп’яніння. Він відмовився від проходження перевірки, чим фактично визнав свій стан», – сказала Катерина Рибій.

Тарас Дмитерко підтвердив ZAXID.NET факт зупинки патрульними, однак заперечує, що кермував автомобілем напідпитку. «Мене зупинили по надуманій причині – нібито я неправильно перелаштувся з ряду в ряд, хоча я з цим не погоджуюсь, як і з тим, що в мене були ознаки алкогольного сп’яніння. Я не захотів проходити перевірку на пристрої Drager, оскільки він несертифікований. Натомість, як і порадили мені патрульні, я здав кров на перевірку у лікарні швидкої допомоги. Офіційне заключення буде у четвер, але, як мені повідомили у лікарні, попередній результат негативний», – сказав він.

Зазначимо також, що за таке порушення водія можуть на рік позбавити права керування транспортними засобами та оштрафувати на 10,2 тис. грн.