Райони Львова додатково озеленили завдяки підтримці мешканців

logo


Райони Львова додатково озеленили завдяки підтримці мешканцівРайони Львова додатково озеленили завдяки підтримці мешканців

Райони Львова додатково озеленили завдяки підтримці мешканців. Закошти громадян вже змогли придбати та висадити понад 260 дерев та 62 кущі

Райони Львова додатково озеленили завдяки підтримці мешканців. За кошти громадян вже змогли придбати та висадити понад 260 дерев та 62 кущі.  Найбільше робіт провели у Франківському районі, кажуть посадовці.

Загалом впродовж 2023 року у місті з’явилося майже 370 нових дерев. То ж те, що за 5 місяців вдалося висадити вже більше половини від цієї кількості це дуже позитивний результат, зазначаютьв управлінні екології. Надалі планується озеленення центральної частини Львова.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко – pravdatutnews.com

Логотип pravdatutnews.com

Стежте за останніми новинами у Google News

Стежити

субота, 04 травня 2024 р., 16:30

Читайте також

"За 30 років не садили скільки дерев, як цієї осені", - Сладкова про озелення у Львові (відео)

“За 30років не садили скільки дерев, як цієї осені”, – Сладкова про озелення у Львові (відео)

Кожного року Львів втрачає близько 1600 дерев через їх непридатний стан. У місті багато дерев, яких висаджували ще на початку минулого століття. Проте, восени планують посадити певну кількість дерев, яка повністю покриває все, що було втрачено за весь рік. Начальниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова також розповіла про реконструкцію парків у Львові та згадала проунікальні фруктові сади.

30 вересня 2021 р., 21:10

Loading…