Реконструкція міського парку у Трускавці здорожчала майже у два рази

logo


Управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міськради 14 вересня підписало договір з ТОВ «Хосаро» вартістю 44,8 млн грн на реконструкцію міського парку. Про це повідомляє видання «Наші гроші» з посиланням на інформацію Вісника державних закупівель.

Це вже треті торги на реконструкцію міського парку. Вперше тендер провели ще 2008 році, тоді також перемога дісталася ТОВ «Хосаро», сума договору становила майже 23,9 млн грн.

Потім торги повторно провели у 2014-му. Переможцем стало  ТОВ «Трускавецький водоканал», яке було готове виконати роботи за 37,5 млн грн. Але у липні 2016 році договір розірвали. Оплата за договором не здійснювалась.

А вже зараз, після третього тендеру, реконструкція здорожчала практично вдвічі до 44,8 млн грн. Ремонтні роботи триватимуть протягом наступних п’яти років – до 2021 року.

Зокрема документацією передбачені масштабні роботи з облаштування парку. Прочистять русла діючих потічків, очистять дно і відкоси іводойм. Вздовж потічків береги викладуть декоративним каменем, а русло укріплять кам’яною насипкою. В парку встановлять нове освітлення, відремонтують алеї. 

Також у парку заплановане суттєве озеленення. Висадять понад 9 тисяч кущів та дерев а також понад 6 тисяч кущів квітів. 

У парку також поставлять інформаційні стенди, вказівники, лавки та смітники. Усі роботи планують завершити до 2021 року. А ще відремонтують дорожнє покриття на майдані Незалежності, бульварі Ю. Дрогобича, на вул. Шевченка і вул. Річки, 

Участь у торгах брали дві львівські компанії та одна київська. Від пропозиції переможця пропозиції ТОВ «Промтехімпекс» і ТОВ «Укртунельбуд» були дорожчими на 0,03% та 0,7% відповідно.

ТОВ «Хосаро» належить львів’янам Володимиру Мазуру та Володимиру Хомі. Останній числиться кінцевим власником та керівником фірми. Компанія відома як співзасновник підприємств «Укрінвестбуд» і «Західна інженерна компанія». До кінця 2007 року до складу співвласників «Укрінвестбуду» входив екс-мер Львова Любомир Буняк. З початку 2016 року компанія отримала підрядів на загальну суму 111,22 млн грн.