Реконструкція вулиці Бандери у Львові: коли дозволять їздити транспорту

logo


МІСТО

Зараз підрядник працює на трьох відрізках вулиці

Фото: Маркіян Лисейко

У Львові триває реконструкція вулиці Степана Бандери. Як розповіли у Львівській міській раді, зараз підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» проводить роботи на трьох відрізках. На ділянці від вулиці Чупринки до вулиці Антоновича завершують влаштування дорожнього покриття, після цього облаштують тротуари. Від вулиці Антоновича до вулиці Героїв УПА – облаштовують каналізаційний колектор, а на ділянці від вулиці Городоцької до вулиці Героїв УПА завершили демонтаж трамвайної колії, облаштували водопровід і всі комунікації, розпочали монтаж плит під трамвайну колію. До кінця року усі роботи планують завершити і відкрити вулицю для проїзду транспорту.

Однозначно, що перший етап відкриття дороги – це до корпусу «Львівської Політехніки». Проте за тиждень ми оновимо усі графіки відкриття, після коригування проєкту, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами директорки ЛКП «Львівавтодор» Оксани Єстеферової, реконструкція вулиці Степана Бандери, на відрізку від вулиці Чупринки до вулиці Антоновича, на завершенні. Залишається облаштувати дорожнє покриття, замостити тротуари та заасфальтувати велодоріжку.

На ділянці від вулиці Антоновича до вулиці Героїв УПА облаштовують каналізаційний колектор. А на ділянці від вулиці Городоцької до вулиці Героїв УПА, вже замінили водопроводу і усіх комунікації та монтують плити під трамвайну колію.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.