“Ревізор” перевірив львівський “Аквапарк”: чи безпечно там купатись

logo


У жовтні вийшов в український телеефір 10 сезон програми “Ревізор”, з ведучою Юлією Панковою-Соломон, другий випуск якого відзняли у Львові.

Зокрема, знімальна група завітала до “Аквапарку Пляж” та оцінила безпеку в ньому, передає кореспондент 032.ua.

Так, львівський аквапарк є найбільшим водним комплексом на Західній Україні, який працює уже більше 10 років. Втім, відгуки про заклад у соцмережах дуже різні.

Ведуча відмітила брудні й смердючі стокові труби та кахлі в басейні, неналежний санітарний стан у вбиральнях закладу.

Але найбільш спірним фактором стала безпека в аквапарку: на стінці для скелелазання в басейні не усі кріплення були зафіксовані належним чином, на гірках була відсутня частина фіксуючих шурупів, окрім цього – на місцях, призначених для вимірювання зросту дітей присутня іржа, а в басейні для наймолодших відсутній рятувальник, і відповідальність за безпеку дітей покладається на батьків.

Серед позитивних моментів – на усіх гірках працюють інструктори, які допомають відвідувачам спуститися донизу безпечно, також у “Аквапарку” роблять лабораторні аналізи води й перевіряють її якість, а весь персонал проходить медичний огляд. Втім, поки безпека в закладі не буде на належному рівні, “Ревізор” не рекомендує його для відвідувачів.