Роботи львівського художника опублікують в журналі, який видають у Лос-Анджелесі

logo


ЛЮДИ

Йдеться про журнал Artist Portfolio Magazine

Фото надав Сашко Балабай

Роботи львівського художника відібрали для журналу Artist Portfolio Magazine (США, Лос-Анджелес). Йдеться про дві роботі із серії «Леся Українка. Лісова пісня. Перезавантаження снів». Про це сьогодні, 7 січня, повідомив на своїй фейсбук-сторінці львівський художник Сашко Балабай.

Фото: фейсбук-сторінка Сашка Балабая

Мої дві роботи із серії «Леся Українка. Лісова пісня. Перезавантаження снів» відібрали для журналу, якому вже понад десять років. Отже, про нашу Лесю дізнається ще більше людей по світу». – Зазначив художник.

Фото: фейсбук-сторінка Сашка Балабая

Раніше Galnet писав, що 16 грудня, у Центральній дитячій бібліотеці Львова, що на вулиці Окуневського, 3, відкрили виставку «бульбашкових» робіт львівського фотографа та художника Сашка Балабая. На експозиції презентували понад десяток робіт як раннього періоду творчості Сашка Балабая, так і нещодавно створених, які ще ніхто не бачив.

Нагадаємо, що Сашко Балабай малює у власному стилі. Його називають по-різному: бульбашковим мистецтвом, кульковим мистецтвом, bubble dreams, кульковим наївом та навіть емендемсом.

Детальніше дізнатися про Сашка Балабая та переглянути його роботи можна ТУТ.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.