Садовий виділив Синютці 25 мільйонів на сміття

logo
153727_sadovij_vidiliv_sinjutci_25_miljoniv_na_s.jpeg


Із міського бюджету виділять 25 млн грн на львівське сміття.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова №675.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету Львова 25 млн грн і перерахувати їх до обласного бюджету за вивезення сміття з міста, а також на на виконання підписаного у квітні “сміттєвого” меморандуму.

“Управлінню фінансів департаменту фінансової політики перерахувати субвенцію Львівській обласній раді для відшкодування виконавцям фактично наданих послуг з вивезення твердих побутових відходів фактичних додаткових витрат на їх перевантаження, перевезення та будь-яких інших заходів, пов’язаних з захороненням та утилізацією, а також виплати субвенцій місцевим бюджетам, у тому числі на виконання Меморандуму про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування”, – йдеться у розпорядженні.

Контроль за виконанням розпорядження поклали на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Нагадаємо, Львівська ОДА вивозить сміття з міста з кінця червня. Протягом цього року міська рада мала виділити ОДА 150 млн грн на львівське сміття, у 2018 році – 300 млн грн, у 2019 році – 150 млн грн.


А поділитися?