Садовий не знає, чи справді у Львові проходить «Форум російської опозиції»

logo


Садовий не знає, чи справді у Львові проходить «Форум російської опозиції»

Четвер, 23 Травня, 2024 в 19:03

Джерело: Андрій Садовий/Telegram

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що не знає, чи справді Ходорковський, Каспаров, Фейгін, Шендерович зібралися у місті на форум“російської опозиції”.

23 травня російський журналіст Аркадій Бабченко повідомив, що нібито у Львові розпочав роботу “Другий Форум російської опозиції на підтримку України”. Він додав, що на Форумі мають виступити радник Офісу президента Михайло Подоляк, а також Гаррі Каспаров, Леонід Невзлін, Михайло Ходорковський, Марк Фейгін, Віктор Шендерович, письменник Михайло Шишкін, Альфред Кох та інші.

Журналіст поцікавився, як громадяни РФ чоловічої статі мобілізаційного віку так спокійно перетинають кордон з Україною. Він нагадав, що указом Президента від 14 березня 2022 року в’їзд громадян РФ до України припинено.

Ніхто з російської опозиції від громадянства РФ не відмовився, я так розумію? – додав він.

Він наголосив, що його цікавить сам факт такого вільного в’їзду в Україну. Зазначивши, що йому, чомусь, “жодного разу так і не вдалося”, “ні з машинами, ні з дронами, ні з прицілами”.

Своєю чергою, мер Львова заявив, що звернувся до правоохоронних органів.

Пишуть, що у Львові сьогодні працює форум якоїсь російської опозиції. Учасники нібито Ходорковський, Каспаров, Фейгін, Шендерович та інші прізвища, мені не дуже відомі. Хто знає, це якийсь жарт? –запитав Садовий.

Він зазначив, що вже направив запит у відповідні органи.

10 січня під час виступу у Раді безпеки ООН постійний представник України при ООН Сергій Кислиця наголосив, що члени Радбезу щодня слухають мову війни, якою послуговуються представники російської делегації.Російську телеведучу Ксенію Собчак деякі називають “російською опозиціонеркою”, попри те, що вона просуває пропагандистський наратив, що “все неоднозначно” щодо війни в Україні та після 24 лютого захищала Володимира Путіна, кажучи, що його треба зрозуміти.Згідно з дослідженням, оприлюдненим цього тижня Європейською комісією,соціальна мережа X, більш відома як Twitter, Ілона Маска відіграла важливу роль у тому, щоб російська пропаганда про Україну охопила більше людей.

14:05 24 Травня, 2024

Із 36 населених пунктів Харківської області примусово евакуюють 123 дітей

13:55 24 Травня, 2024

Співробітники Служби безпеки повідомили про підозру соратниці Путіна Валентині Матвієнко, яка санкціонувала війну РФ проти України.

13:37 24 Травня, 2024

Сучасне українське суспільство щоденно зазнає викликів, що пов’язані з наслідками війни та захистом тих, хто…

12:06 24Травня, 2024

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів, що найбільш інтенсивні та жорсткі бої тривають на Покровському та Курахівському напрямках.

11:35 24 Травня, 2024

Протягом доби російські армійці завдали 2 310 ударів по Донецькій області, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.