СБУ заблокувала канал у вайбері, який перешкоджав мобілізації на Львівщині

logo


bravery.today8 годин тому

СБУ заблокувала канал у вайбері, який перешкоджав мобілізації на Львівщині

Служба безпеки України викрила та припинила діяльність ворожого каналу в месенджері Viber, який займався підривноюдіяльністю, спрямованою на зрив мобілізації.

Зловмисники публікували в каналі інформацію про місця вручення повісток та розповсюджували інструкції, як громадянам призовного віку уникнути виконання військового обов’язку. Ця протиправна діяльність мала на меті послабити обороноздатність нашої держави та допомогти ворогу.

Проте завдяки професійним діям співробітниківСБУ цю підступну схему було розкрито. В ході оперативних заходів встановлено особи організаторів злочинної діяльності, їх затримано. Під час обшуків правоохоронці вилучили мобільні телефони зловмисників, які містять докази їхніх незаконних дій.

Пам’ятайте! За такі дії передбачено суворе покарання: позбавлення волі на строк до 15 років! СБУ наголошує,що подібні спроби ворога дестабілізувати ситуацію в Україні приречені на провал. Наші захисники та правоохоронці пильнують безпеку країни та дають гідну відсіч будь-яким спробам підірвати обороноздатність держави.

Top Stories