«Швидка» гелікоптером. До Львова доставили 66-річну пацієнтку з гострим інфарктом

logo


На Львівщині аеромедична евакуація набирає обертів. Сьогодні, 10 жовтня, до Львова терміново гелікоптером доставили 66-річну пацієнту із Турківського району. У жінки, яка перебувала на лікуванні у місцевому медзакладі, стався гострий інфаркт. Вона потребувала допомоги профільних фахівців.

Про це повідомили у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Ще 8 жовтня жінка поступила у терапевтичне відділення Турківської ЦРЛ зі стенокардичними болями.

«Та сьогодні вранці стан пацієнтки різко погіршився. Її перевели до анестезіологічного відділення, зробили всі обстеження, кардіограму. Клінічно все показувало на гострий інфаркт по передній стінці. Тож вирішили перевезти хвору до Львова у профільну лікарню», – розповів заступник директора з медичної частини Турківської ЦРЛ, лікуючий лікар Віталій Семенків.

Нагадаємо, що на початку жовтня на Львівщині відновила роботу аеромедична бригада , яка проводить евакуації разом із Нацполіцією України.

Зокрема, 4 жовтня із Кам’янка-Бузької центральної районної лікарні доставили до Львова тримісячне немовля, яке потребувало негайної допомого профільних фахівців у дитячій лікарні на Орлика.

А вже вранці, 7 жовтня, зі Львова до Києва на лікування евакуювали гелікоптером 9-місячну дівчинку із вродженою вадою серця – тетрадою Фалло. Дитина перебувала в львівському ОХМАТДИТі.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0