Сила – в єдності: на Львівщині відзначили 74-ту річницю створення Української Головної Визвольної Ради (Відео)

logo
200092_sila_v_ednosti_na_lvivwini_vidznachili_74.jpeg


Скріншот відео

Львів

16.07.2018 11:49

На початку учасники урочистою ходою пройшли до пам’ятника засновникам УГВР

На Львівщині напередодні, 15 липня, відзначили 74-ту річницю створення Української Головної Визвольної Ради. Під час Другої Світової війни її створили, щоби продовжувати національно-визвольну боротьбу України проти нацистської Німеччини та більшовицької окупації.

За темою

>
Перформанси, паради і світлове щоу: як Львів святкую свою 762-гу річницю

На початку учасники урочистою ходою пройшли до пам’ятника засновникам Української Головної Визвольної Ради. Там відбулася панахида за тими, хто боронив волю України. По закінченню – урочисте віче. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять і загиблих на Майдані та армійців на Сході країні. Потому відбулася церемонія нагородження грамотами та книгами про оборону Луганського аеропорту: переможців військово-патріотичного вишколу “Ігри Нескорених”.

“Ми тішимося, що на “Іграх нескорених”, котрі відбувалися тут, було 120 молодих людей з усіх куточків України. Усі ці наші діти поїдуть додому не тільки з добрими враженнями а сильні духом, а також вони очевидно будуть мати зовсім іншу уяву про події тих часів”, – пояснив голова Львівської облради Олександр Ганущин.

Відео за темою

Дивіться також:

ФОТО: До Львова повернулася бригада десантників, що пройшла усі “гарячі точки” Донбасу


А поділитися?