“Сільпо” відкрило супермаркет у Яворові

logo


16:21 23.11.2023

“Сільпо” відкрило супермаркет у Яворові

"Сільпо" відкрило супермаркет у Яворові

Мережа супермаркетів “Сільпо” відкрила супермаркет у Яворові (Львівська обл.) у ТЦ “Mac Way”, повідомляє пресслужба компанії в четвер.

Дизайн супермаркету торговельною площею 1020 кв. м натхненний гутництвом –
ремеслом із виготовлення виробів зі скла, що вирізняється кольором і прозорістю. У торговому залі є ремісничі інструменти і навіть гутна піч. Також у магазині є колона з пляшок, яка обігрує тему екологічного ресайклінгу в оригінальний спосіб.

ТОВ “Сільпо-Фуд” створено на початку серпня 2016 року. За даними Opendatabot, засновником ТОВ є ПАТ “Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Ритейл Капітал” (100%, Київ), кінцевим бенефіціаром
виступає Володимир Костельман.

На листопад 2023 року мережа “Сільпо” налічує в Україні 314 супермаркетів, зокрема чотири делікатес-маркети Le Silpo. Входить до торгово-промислової групи Fozzy Group.

У 2023 році компанія планує розширити мережу супермаркетів на 10 об’єктів – до 315 магазинів, а до 2025 року збільшити їхню кількість до 365 (без урахування потенційно деокупованих або розконсервованих об’єктів).

Сукупний дохід мережі за підсумками 2022 року становив 70 млрд грн, що
на 3,8% нижче за показник 2021 року.

Fozzy Group – один із найбільших українських ритейлерів із понад 690 торговими точками на всій території країни. Компанія розвиває торговельні мережі різних форматів: супермаркети “Сільпо”, оптові гіпермаркети Fozzy Cash&Carry, магазини біля дому “Фора”, дискаунтери Thrash!, фармацевтичні супермаркети “Біла ромашка”, магазини персональної електроніки Ringoo.