Синагога Золота Роза та Краківська брама: львів’яни можуть відвідати тур доповненої реальності про втрачені пам’ятки

logo


МІСТО

Виставкові стенди встановили біля входу у Ратушу

Фото: ЛМР

У Львові презентували інтерактивний тур доповненої реальності про втрачені пам’ятки. Про це сьогодні, 13 січня, повідомили на офіційному сайті Львівської міської ради.

Виставка демонструє величні споруди, які втрачені назавжди. Охочі зможуть побачити, який вигляд мала львівська Ратуша у XVII століття, відому Краківську браму, усю велич Високого замку на піку своєї могутності, а також, як виглядала синагога Золота Роза у минулому столітті. – Розповідають у пресслужбі ЛМР.

У межах проєкту біля входу у Ратушу встановили стенди, на яких зображені зруйновані пам’ятки архітектури, відтворені за допомогою технологій доповненої реальності.

Людина підходить до руїн пам’ятки, сканує QR-код, завантажує додаток, відкриває платформу доповненої реальності, вибирає «Львів», споруду, біля якої вона є, відкриває камеру – і з’являється споруда в реальному розмірі. Можна гуляти, робити фото, слухати довідкову інформацію. Ми займаємося спорудами, які ніколи не відбудують, як, до прикладу, Високий замок. А завдяки додатку можна побачити. – Розповів автор ідеї, засновник стартапу Chameleon Age Андрій Ковалишин.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.