Агеєв
Михайло Анатолійович
– громадська організація «Асоціація малих готелів, хостелів і апартаментів»
Акер
Ігор Ярославович
– громадська організація «Правда і Закон»
Андрус
Роман Богданович
– громадська організація «Центр соціологічних досліджень «Думка. УА»
Аронова
Юлія Віталіївна
– громадська організація «Розправлені крила»
Базилевич
Андрій Ярославович
– Благодійний фонд «Клуб Левів міста Львова»
Бай
Назар Євгенович
– громадська організація «Об`єднання інвалідів Львівщини»
Баландюх
Юрій Андрійович
– громадська організація «Наш Янів»
Балицька
Людмила Василівна
– Львівська обласна територіальна організація роботодавців
Батюк
Юрій Орестович
– громадська організація «Об`єднання підприємців Львівщини «Крок»
Бермес
Зеновій Миколайович
– Асоціація роботодавців Львівської області
Бєлуха
Петро Юрійович
– Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України
Білас
Степан Ярославович
– громадська організація «Побратими України»
Біликівська
Анна Романівна
– громадська організація «Народна дія Львів»
Білоус
Олексій Володимирович
– громадська організація «Державотворець»
Біляк
Михайло Васильович
– громадська організація «Асоціація по створенню Розточанського біосферного заповідника»
Бойчишин
Лідія Михайлівна
– громадська організація «Національне екологічне бюро»
Болюбаш
Андрій Романович
– громадська організація «Розвиток громади»
Бондар
Ярослав Михайлович
– місцеве відділення ВГО «Асоціація платників податків України» у м. Львові
Бондарук
Леся Станіславівна
– громадська організація «Пріоритет прав»
Бурик
Зоряна Михайлівна
– громадська організація «Асоціація «Спілка власників автостоянок та операторів зон паркування»
Вардзаль
Олександр Григорович
– громадська організація «Центр громадської адвокатури»
Васильців
Григорій Васильович
– Львівська обласна асоціація малого та середнього підприємництва
Васюник
Зоряна Іванівна
– громадська організація «Роде наш красний»
Велійка
Іван Богданович
– Львівська обласна організація роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс – Львів»
Верхоляк
Галина Зенонівна
– громадська організація «Вектор права»
Верхоляк
Роман Богданович
– громадська організація «Варта 700»
Вовчик
Віталій Богданович
– громадська організація «Фонд святого Онуфрія»
Волосянський
Ярослав Миколайович
– громадська організація «Старосамбірський рибальський клуб»
Волошин
Володимир Іванович
– громадська організація «Інститут міжнародних економічних досліджень»
Волошин
Ярина Олександрівна
– громадська організація «Автономний опір – Львів»
Галась
Любов Федорівна
– благодійна організація «Львівське обласне відділення Українського фонду культури»
Галич
Тарас Борисович
– громадська організація «Нова ініціатива»
Галуга
Мирон Іванович
– громадська організація «Об’єднання українських офіцерів»
Гарат
Іван Васильович
– Благодійний фонд «Спадщина Митрополита Шептицького»
Гаюк
Володимир Васильович
– Львівський обласний осередок Громадської організації «Всеукраїнська асоціація виробників дизельного біопалива «БІОДИЗЕЛЬ»
Гевал
Володимир Федорович
– Львівська міська організації ветеранів Афганістану, учасників антитерористичної операції, інших локальних війн
Голуб
Ірина Зіновіївна
– громадська організація «Центр допомоги та підтримки військових»
Гончаров
Валерій Дмитрович
– Всеукраїнська громадська організація « Українська асоціація ветеранів-співробітників спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю «К» Служби безпеки України»
Гордасевич
Богдан Олексійович
– Львівське обласне відділення «Асоціації діячів естрадного мистецтва України»
Грет
Оксана Стефанівна
– громадська організація «Антикорупційний моніторинг Львівщини»
Гринда
Роман Михайлович
– громадська організація «Воля України»
Гук
Ігор Михайлович
– громадська організація «Інститут громадського захисту»
Дацій
Олег Ігорович
– Львівська обласна молодіжна громадська організація «Українська молодь – Христові»
Дацко
Олеся Ігорівна
– громадська організація «Центр суспільних інновацій»
Дацько
Роман Михайлович
– Об’єднання профспілок Львівщини
Дегтяренко
Олексій Олександрович
– громадська організація «Громадський актив Львова»
Депа
Роман Іванович
– Благодійний фонд «Сокіл»
Дереш
Леся Андріївна
– Львівська обласна організація профспілки працівників текстильної та легкої промисловості
Дичко
Ірина Іванівна
– громадська організація «Грім»
Дмитриш
Василь Осипович
– громадська організація «Громадський рух Народний Контроль Дрогобиччини”
Довганик
Леся Матвіївна
– громадська організація «Агенція розвитку підприємництва жінок та молоді»
Долінська
Лілія Валеріївна
– територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Львівській області
Дуда
Олег Романович
– громадська організація «Українське лікарське товариство у Львові»
Дурис
Станіслав Томашевич
– Львівська міська молодіжно-дитяча ГО «ПАПІТ Львів’яни»
Дячишин
Сергій Михайлович
– громадська організація «Українська спілка учасників АТО»
Жехович
Орест Олександрович
– Всеукраїнське ВГО «Український транспортний союз»
Закревський
Андрій Євстахович
– громадська організація «Українська спілка інвалідів Афганістану, локальних війн, збройних сил та загального захворювання у Львівській області»
Зарума
Степан Володимирович
– громадська організація “Аналітичний центр “Експерт – група”
Захваткіна
Оксана Іванівна
– Львівська обласна організація профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України
Зошій
Юрій Йосипович
– Львівська обласна галузева організація роботодавців страхування та фінансових послуг
Іванів
Ігор Ігорович
– Західно-регіональна благодійна організація «Міжнародний центр впровадження програм ЮНЕСКО»
Іванків
Зоряна Ярославівна
– громадська організація «Магдебурзьке право»
Іванців
Андрій Олегович
– громадська організація «Благодійний фонд Святого Августина»
Іванцов
Євген Петрович
– Об’єднання громадян «Мисливсько-рибальське господарство «Старичі»
Іличок
Богдан Іванович
– громадська спілка “Ліга Українського Козацтва”
Ільків
Василь Ярославович
– організація роботодавців «Об’єднання роботодавців «Добробут»
Ільків
Олег Іванович
– громадська організація «Військово-патріотичний вишкіл «Патріот»
Качмар
Михайло Богданович
– Львівська обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану
Кащак
Назар Олегович
– громадська організація «Громадська хвиля»
Кийко
Андрій Олександрович
– громадська організація «Комітет збереження природи»
Кіц
Олег Ігорович
– Львівська обласна організація «Народно-демократичне об`єднання «Нова Україна»
Кміт
Ярослав Михайлович
– громадська організація «Львівське Ставропігійське Братство»
Коваль
Роман Ігорович
– громадська організація «Аналітичний Центр «За ЕКОрозвиток»
Ковальський
Роман Мар`янович
– громадська організація «Законність і порядок»
Ковальчук
Богдан
Євтихійович
– громадська організація «Західноукраїнський регіональний інститут громадянського суспільства ім. Ярослава Мудрого»
Когут
Микола Васильович
– громадська організація «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини»
Козло
Богдан Йосипович
– Львівська обласна організація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України
Колодій
Роман Степанович
– Всеукраїнська громадська організація «Українське реєстрове козацтво»
Колодко
Мирон Миколайович
– ЛОО «Всеукраїнська спілка автомобілістів»
Колос
Богдан Олексійович
– громадська організація «Інститут дослідження і вдосконалення життя людини та управління державою»
Коренєва
Інга Костянтинівна
– громадська організація «Львівська асоціація «Сомельє»
Коропецький
Ярослав Мафтейович
– ВГО «Союз захисту підприємців»
Котовська
Ольга Петрівна
– громадська організація «Центр розвитку потенціалу «Відкритий простір»
Коцюруба
Ігор Іванович
– громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Патріот»
Кравців
Роман Йосипович
– ЛОО «Товариство «Знання України»
Кришталь
Володимир Петрович
– Бориславська міська громадська організація «Асоціація роботодавців м. Борислава»
Кузьмин
Петро Михайлович
– МВВ ГО «Асоціація платників податків України» у м. Червоноград
Кулинич
Орест Ярославович
– громадська організація «Активне Товариство Львівщини»
Курбанов
Рустам Расулович
– Львівська обласна громадська організація «Округ»
Курій
Михайло Михайлович
– первинна профспілкова організація державного підприємства «Старосамбірське лісомисливське господарство»
Лега
Василь Григорович
– громадська організація «Галицька фортеця»
Лук’янов
Сергій Анатолійович
– громадська організація «Благоустрій рідного міста»
Лускавець
Ганна Іванівна
– громадська організація «Завадівська фундація ім. о. Михайла Вербицького»
Максимець
Василь
Йосипович
– ЛОО «Профспілка працівників лісового господарства»
Марикобила
Степан Дмитрович
– Львівське міське відділення Всеукраїнського об`єднання ветеранів
Маркевич
Юрій Володимирович
– Асоціація промисловців, підприємців і роботодавців Стрийщини
Мармура
Володимир Йосипович
– громадська організація «Український Господар»
Мартинюк
Ярослав Ярославович
– громадська організація «Законодавче бюро Володимира Парасюка»
Марямпольский Володимир Петрович
– громадська організація «Українська родина»
Микита
Орест Тарасович
– громадська спілка «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини»
Мисько
Юлія Романівна
– ЛОМО «СОКІЛ»
Михайлів
Іван Михайлович
– громадське формування «Народна самооборона Радехів»
Могінська
Тетяна Анатоліївна
– представництво Американського об`єднання комітетів для Євреїв Бувшого Радянського Союзу
Момонт
Ольга Ольгардівна
– Благодійний фонд «Карітас – Львів УГКЦ»
Музика
Павло Михайлович
– громадська організація «Львівська аграрна палата»
Невзгода
Олександр Ананійович
– Західноукраїнська торакальна асоціація
Ненчук
Денис Йосифович
– громадська спілка «Асоціація бойових мистецтв та єдиноборств»
Нікончук
Сергій Васильович
– громадська організація «Львівська обласна спілка безквартирних офіцерів, звільнених з військової служби у запас або у відставку»
Нога
Богдан Федорович
– Всеукраїнська громадська організація «Національний комітет боротьби з корупцією у Львівській області»
Огоновський
Іван Іванович
– організація «Наша спільна громада»
Олійник
Іван Миколайович
– громадська організація «Зелена Бузеччина»
Оруджев
Руслан Азізович
– громадська організація «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих»
Островський
Мирон Миколайович
– Львівський центр соціального захисту та реабілітації інвалідів
Островський
Руслан Богданович
– громадська організація «Міжнародна Антикорупційна Асамблея»
Павлечко
Василь Осипович
– Львівське обласне об’єднання організацій роботодавців «Об’єднання роботодавців Львівської області»
Панова
Ірина Борисівна
– громадська організація «Самозахист»
Пантелейчук Володимир Леонідович
– громадська організація «Ідея нації»
Парасюк
Святослав Іванович
– громадська організація «Бюро незалежних розслідувань»
Паславський
Петро Іванович
– громадська організація «Наше Рудно»
Пастушенко
Ольга Борисівна
– громадська організація «Львівський відділ Союзу Українок»
Петришин
Орест Богданович
– громадська організація «Центр сприяння ветеранам, полоненим та зниклим безвісти в АТО»
Петрівський
Микола Михайлович
– громадська організація «Захист власників об`єктів нерухомості»
Пилат
Денис Олегович
– громадська організація «Рабів до раю не пускають»
Пилипенко
Олег Владиславович
– громадська організація «Суспільно Правозахисний Актив «Справедливість»
Писарчук
Наталія Анатоліївна
– федерація роботодавців України «Перемишлянська районна організація роботодавців»
Підгайний
Августин Андрійович
– первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка»
Плєсков
Михайло Сергійович
– громадська спілка «Альянс сприяння інвестуванню та розвитку бізнесу»
Поліщук
Любомир Олександрович
– громадська організація «Українські перспективи»
Приндак
Василь Петрович
– громадська організація «Природа»
Пукало
Роман Михайлович
– Львівська обласна організація роботодавців галузі охорони здоров`я
Пшик
Андрій Святославович
– громадська організація «Центр соціального захисту населення»
Репех
Василь Петрович
– ЛОО «Товариство лісівників у Львівській області»
Реутов
Сергій Миколайович
– Благодійний фонд «Патріот +»
Рибак
Анастасія Анатоліївна
– Благодійний фонд «Ми – Єдина родина»
Ривак
Іван Миколайович
– Львівське обласне об’єднання організацій роботодавців
Римарська
Руслана Юріївна
– громадська організація «Реформи разом»
Романчак
Андрій Олександрович
– громадська організація «Варта 1»
Романяк
Іван Миколайович
– громадська організація «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників»
Рутар
Степан Михайлович
– ЛОГО «Громадсько-патріотичне об’єднання «Український Чин»
Саврій
Ігор Ярославович
– громадська організація “Автосотня Самооборони”
Саврук
Володимир Степанович
– Благодійний фонд «Фонд допомоги малозабезпеченим сім`ям та сім`ям учасників АТО»
Савчин
Микола Юрійович
– громадська організація «Українські ветерани Афганістану»
Салабай
Роман Іванович
– громадська організація «Вектор Європейського розвитку «ВАРТО»
Седіло
Григорій Михайлович
– громадська організація «Товариства «Сільський господар»
Семенюк
Анна Богданівна
– Міжрегіональне громадське об`єднання «Організація патріотів України»
Середа
Ганна Степанівна
– громадська організація «Жіночий вибір України»
Середа
Степан Васильович
– громадська організація «Новий Львів»
Сидоренко
Світлана Степанівна
– благодійна організація «Благодійна фундація «Волонтерська сотня Львова»
Синявський
Роман Назарович
– Львівська обласна громадська організація «Спортивний клуб «УАГол»
Сипливий
Микола Данилович
– Львівське обласне козацьке товариство ВГО «Українська націоналістична самооборона»
Скіра
Роман Володимирович
– громадська організація «Центр підтримки і сприяння захисту прав людини»
Слівінський
Володимир Адамович
– громадська організація «Сихівська районна організація інвалідів та учасників бойових дій (ветеранів Афганістану, АТО та інших локальних війн)»
Слободян
Павло Миколайович
– громадська організація «Інвалідів воїнів АТО «Пульс Життя»
Сороковий
Данило Олегович
– громадська організація «Львівський молодіжний клуб»
Спринський
Іван Мирославович
– громадське формування з охорони громадського порядку «Рабів до раю не пускають»
Стеблівський
Василь Богданович
– громадська організація «Правозахисна група «Закон та імператив»
Тарнавський
Михайло Іванович
– ЛОО профспілки працівників агропромислового комплексу
Тигач
Дмитро Тарасович
– Львівське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»
Тітик
Ігор Степанович
– Всеукраїнське об’єднання суб’єктів авторських та суміжних прав «Оберіг»
Товстига
Святослав Миколайович
– громадська організація «Молодіжний інформаційно-консалтинговий центр «За якісний транспорт»
Токар
Орест Михайлович
– Золочівська районна організація роботодавців
Троценко
Марина Юріївна
– об’єднання громадян «Громадянська Європейська Співпраця»
Троцька
Катерина Степанівна
– громадська організація «Нам тут жити»
Тушницький
Орест Миронович
– громадська організація «Всеукраїнське лікарське товариство»
Угляр
Роман Юрійович
– Львівська обласна організація Українського товариства мисливців і рибалок
Умрихін
Андрій Борисович
– громадська організація «Асоціація учасників антитерористичної операції Львівщини»
Федишин
Роман Романович
– громадська організація «Свій край»
Фещук
Володимир Юрійович
– громадська організація «Спортивний клуб «Легіон «Львів»
Фінканін
Ігор Михайлович
– громадська організація «Будуймо Україну разом»
Фіцуляк
Мирослав Романович
– Львівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Товариство відродження української нації»
Фолюш
Емілія Ігорівна
– Благодійний фонд «Рабів до раю не пускають»
Хараху
Сергій Олександрович
– МГО «Юнацтво»
Хміль
Ігор Євгенович
– громадська організація «Регіональна агенція розвитку території Свірзької сільської ради»
Царьова
Галина Миколаївна
– громадська організація «НА КРИЛАХ АНГЕЛІВ»
Цимбала
Микола Іванович
– громадська організація «Сила Нації»
Цуняк
Михайло Іванович
– Турківська районна організація «Українська Спілка ветеранів Афганістану»
Цура
Андрій Володимирович
– місцеве відділення ВГО «Асоціація платників податків України у Дрогобицькому районі»
Чад
Іван Петрович
– громадська організація «Центр громадського моніторингу»
Чайка
Володимир Ігорович
– громадська організація «Асоціація юристів України»
Шайнер
Михайло Володимирович
– громадська організація «Спілка ветеранів локальних війн та збройних конфліктів “Союз десантників»
Швайка
Андрій Володимирович
– Львівська обласна громадська організація «Львівтрансзахист»
Шведюк
Тетяна Іванівна
– Благодійний фонд ім. В. Башти
Шевців
Богдан Михайлович
– Організація роботодавців міста Львова
Шендюх
Юрій Андрійович
– Львівська обласна організація роботодавців транспорту
Шип
Тарас Володимирович
Благодійна організація «Галицька лікарняна каса»
Штибель
Василь Григорович
– первинна профспілкова організація комунального закладу ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАДИТ» вільної профспілки медичних працівників України»
Шуб
Андрій Ісаакович
– Всеукраїнська громадська організація «Громадська Палата України»
Шумелда
Руслана Романівна
– Іудейська релігійна громада «Турей Загав» (Золота Роза)
Щербань
Сергій Іванович
– Львівська обласна організація роботодавців у сфері професійної оцінки
Яблонський
Ігор Романович
– громадська спілка «Об’єднання народного контролю»
Яворський
Михайло Олександрович
громадська організація «Офіс Ідей»