Скандал довкола будинку-корабля у Львові: Заступника міського голови викликають на допит

logo


МІСТО

Раніше міськрада вручила власнику, який проводить там роботи, припис про зупинку робіт


Фото: Galnet

Заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка викликають на допит щодо питання збереження будинку-корабля – пам’ятки архітектури, що на Бандери, 57. Про це він повідомив на своїй особистій Facebook-сторінці. 

«Саме те питання, де ми вимагали збереження пам’ятки і проведення незалежної експертизи, здійснених підприємцем робіт у підвалі будинку. На допит йду, надам всю необхідну інформацію, і вчергове буду всім доводити – не має значення, хто стоїть за тим чим іншим об’єктом – пам’ятки треба берегти», – пише Москаленко.

Нагадаємо, скандал довкола будинку-корабля набрав розголосу у Львові нещодавно. Мешканці бояться, що будинок завалиться, бо його фундамент, шириною 120 сантиметрів, з бутового каменю, руйнує відбійним молотком власник комерційного приміщення на першому поверсі. Більше про це Galnet писав ТУТ.

19 червня виконком Львівської міської ради скасував наказ ексдиректора департаменту містобудування щодо реставраційних робіт з переплануванням у пам’ятці архітектури. Однак, 1 липня, громадська активістка заявила, що пам’ятку і далі руйнують. Мешканці будинку викликали поліцію і написали заяву про знищення архітектурної спадщини. Вже наступного дня, 2 липня, Андрій Москаленко разом з керівницею управління охорони історичного середовища Лілією Онищенко виїхали на перевірку до цього будинку. Тоді власнику, який проводить там роботи, вручили припис про зупинку робіт.

Згодом власник приміщення рішення виконкому назвав незаконним. Детальніше про це він розповів Galnet ТУТ. 

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.