Скільки коштує таксі у Львові під час карантину та чи є бонуси для медиків

logo


Внаслідок поширення COVID-19 більшість людей замінили громадський транспорт сервісом таксі. А у Львівській міській раді наголосили, що вже 4 сервіси таксі долучилися до перевезення львівських лікарів під час карантину. 

Кореспондентка 032.ua вирішила з`ясувати чи збільшилися ціни на таксі та як медикам безкоштовно користуватися цим сервісом під час карантину.

Проаналізувавши більшість напрямків у Львові в які  найчастіше викликають таксі, в усіх чотирьох сервісах ціни не зросли. Як пояснили мені на гарячій лінії, вартість поїздки збільшується відповідно до багатьох чинників: заторів, погодних умов та кількості машин на маршруті.

В компанії таксі Opti медиків будуть підзвозити безкоштовно, якщо працівник надасть промокод. Договір з цим сервісом має вклада кожна лікарня, за умовами договору сервіс надає на медичну установу певну кількість промокодів, які вже згодом розподіляють між медичним персоналом.

Компанія Bolt також прагне надати можливу допомогу у період пандемії коронавірусу. В сервісі готові давати промокоди на поїздки медичним працівникам. Промокоди будуть надаватись медпрацівникам згідно з пріоритетними списками від МОЗ та міських адміністрацій. Щоб отримати безкоштовні поїздки від Bolt потрібно зареєструватися за посиланням, та надати документи, які підтверджують особу медика.

Сервіс таксі Uklon надає промокоди на безкоштовні поїздки для лікарів безпосередньо у міськраду Львова. За словами представника компанії, коди на ці поїздки в ЛМР розподіляють по медичним закладам, а вже потім працівникам лікарень. 

В компанії Uber наголосили, що ця пропозиція ще не доступна. 

Читайте також: Як львів’яни дотримуються правил карантину, – ФОТО