Сокальчанин Владислав Мартинюк здобув три золота на чемпіонаті Європи з карате

Владислав Мартинюк Владислав Мартинюк 27 квітня 2024р. у Чехії відбулися змагання з карате-до S.K.I.F “Grand Prix Hradec Kralove”.

На чемпіонаті Європи з карате Grand Prix Hradec KraloveСокальчанин Владислав Мартинюк виборов три золоті медалі :

в категорії куміте юніори 65+ в категорії куміте юніори open в категорії командне кумітеВладислав МартинюкВладислав Мартинюк

Вітаєм чемпіона з значнимздобутком та бажаємо наступних перемог.

Нагадаємо: Сокальчанка Дар’я Савалюк здобула нагороди на чемпіонаті Європи з карате

Читати далі

Monday April 29th, 2024

На Львівщині понад 160 учасниківвипробували себе на змаганнях у мілітарі-стилі

Представники Львівщини на чемпіонаті України з вільної боротьби здобули 12 призових медалей

16-річна львівська фехтувальниця отримала від громади Львові подяку і 112 тисяч гривень

Сокальчанка Дар’я Савалюк здобула нагороди на чемпіонаті Європи з карате

Учні ДЮСШ “Соколяни” здобули призові місця на Чемпіонаті Львівської області з боксу

Saturday April 27th, 2024

Стали відомі переможці Львівської спортивної шкільної ліги з флорболу

Черлідерка зі Львівщини Анастасія Малошенко – у топ-4 на чемпіонаті світу

Thursday April 25th, 2024

Баскетбольний клуб зіСамбора – срібний призер Вищої ліги України з баскетболу

Wednesday April 24th, 2024

Донька легендарного паралімпійця Віктора Дідуха Діана перемогла на міжнародному турнірі з настільного тенісу