Співтворчиня Свята музики у Львові розповіла про те, як долучитися до дійства

logo


МІСТО

На радіо FM Галичина сьогодні, 27 травня, завітала музикантка, менеджерка культурних проєктів, засновниця ГО «Локальна культурна підтримка» та співтворчиня Свята музики у Львові Марта Боднар. В ефірі шоу «Вдалий день» вона розповіла про те, що Свято відбудеться 21 червня. Зараз триває збір грошей на Спільнокошті і кожен охочий може долучитися до творення Свята узики. Також зараз паралельно реєструють на захід локації, музикантів, амбасадорів та волонтерів. 

Ведучий шоу Мирослав Височанський уточнив, чи є якісь творчі обмеження для музикантів, які хочуть долучитися до події:

Немає жодного обмеження. Це може бути імпровізаційна музика без будь-якого доробку. Це можуть бути і аматори і професіонали. Будь-хто, хто хоче помузикувати, – пояснила Марта Боднар. 

До слова, гроші на Спільнокошті збирають на оренду музичного обладнання, аби кожен виконавець міг повноцінно представити свою творчість, документування та постпродакшн, промокампанію, відеострім для Make Music Day Україна, власний мерч, аби учасники та волонтери Свята отримали подарунок на згадку.

Згідно з духом Свята музики – концерти та виступи організовують самі учасники та подія є абсолютно безкоштовною для відвідувачів.