Спортсмени Львівщини серед переможців ХХІІІ Міжнародного турніру зі спортивної акробатики “Зірки над Бугом”

21-26 лютого 2017 року в м. Вінниця відбувся ХХІІІ представницький міжнародний турнір зі  спортивної акробатики «Зірки над Бугом».

У змаганнях взяли участь понад 180 спортсменів з 5-ти країн (Португалії, Азербайджану, Республіки Молдови, Республіки Білорусі та України).

Збірна команда Львівської області була сформована з 8 спортсменів зі Львова та Дрогобича. При цьому усі представники Львівщини піднялися на п’єдестал пошани, зокрема:

Чоловіча група: Яруш Тарас – Пуш Юрій – Кукурудз Станіслав – Кукурудз Владислав (Львів) здобули перемогу в абсолютному заліку серед дорослих.

Жіноча пара – Табачинська Олександра – Пилип’як Юлія (Дрогобич) посіли перше місце в абсолютному заліку вікової групи 13-19 років.

Змішана пара Дурняк Ігор – Коверко Яна (Львів) посіли друге місце в абсолютному заліку серед дорослих.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів К.Кукурудза, А.Бойко, О.Жгуту, Ж.Жгуту, А.Сеницю та М.Сеницю із вдалим виступом.