Спортсменки з Яворівщини стали чемпіонками України з біатлону серед дівчат

ЛЮДИ

Сьогодні , 15 березня, відбувся мас-старт

Спортсменки з Яворівщини стали чемпіонками України з біатлону серед дівчат, повідомляють в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

На навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» на Сколівщині триває чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Участь у ньому бере й збірна команда Львівщини.

У суботу, 13 березня, відбулися індивідуальні гонки серед дівчат. Серед представниць середньої вікової групи на дистанція 7.5 км. Вихованка Львівського обласного центру олімпійської підготовки їх зимових видів спорту, що у Новояворівську, та дитячо-юнацької спортивної школи «Янатар» Олена Городна виборола у цій гонці титул чемпіонки України, а серед молодшої вікової групи на дистанції 6 км срібною призеркою стала ще одна представниця Львівщини Вікторія Ясенич. У старшій віковій групі на дистанції 10 км п’ятою фінішувала Оксана Климак.

Сьогодні , 15 березня, відбувся мас-старт. Серед дівчат середньої вікової групи на дистанції 6 км Олена Городна виборола ІІ місце, серед молодшої вікової групи на такій же дистанції чемпіонкою стала Вікторія Ясенич. У старшій віковій групі на дистанції 7.5 км у десятку найкращих увійшла Оксана Климак, яка фінішувала дев’ятою.

Нагадаємо, раніше на цих змаганнях Олена Городна стала віцечемпіонкою України серед дівчат середньої вікової групи на дистанції 6 км, а Вікторія Ясенич виборола 3 місце серед молодшої вікової групи на дистанції 5 км. Завтра, 16 березня, дівчата та юнаки позмагаються у змішаних естафетах.

Біатлоністів зі Львівщини тренують Андрій Іващишин, Роман Полюга, Олег Патласов та Софія Ясенич.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.