Студенти К-ПНУ ім. Івана Огієнка вдало виступили на чемпіонаті з пневматичної зброї з кульової стрільби

З 13 по 19 вересня у Львові проходив відкритий чемпіонат України з пневматичної зброї з кульової стрільби імені ЗТУ А.П. Кукси. Чемпіонат показав, що в нас росте достойна зміна. Команда стрільців університету, гарно відпочивши влітку, достойно починає свій шлях до вершин в національних та міжнародних турнірах. Про це йдеться на сайті «Студентського меридіану».

Студент 3 курсу факультету фізичної культури, майстер спорту України міжнародного класу Омельяненко Дмитро у вправі ГП-6 виборов срібну медаль, поступившись лише зірковому випускнику Кулішу Сергію. У цій же вправі у командному заліку спортсмен став бронзовим призером.

Студент 2 курсу, майстер спорту України Кириленко Богдан у командному заліку у вправі ПП-3 здобув срібну медаль.

Вітаємо наших спортсменів з черговою перемогою! Хай щастить вам, наші зірки!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.