Суд над хлопцем, який скористався правом на самозахист, – Садовий підтримав Стерненка

logo


Суд над хлопцем, який скористався правом на самозахист, – Садовий підтримав Стерненка

Садовий підтримав Стерненка / 24 канал

Мер Львова Андрій Садовий висловив свою підтримку активісту Сергію Стерненку. Його звинувачують у викраденні чоловіка з метою заволодіння грошима на суму 300 гривень. Прокурор просить суд присудити активістові 8 років за ґратами з конфіскацією майна.

Мер зазначив, що особисто не знайомий з активістом. Проте, за словами Садового, суд над Стерненком стосується кожного українця.

Актуально 8 років за ґратами: для Стерненка готують обвинувальний вирок

Садовий підтримав Стерненка

Садовий зазначив, що сьогодні українці повинні чітко показати, що слідкують за справою Стерненка.

Я не знайомий особисто із Сергієм Стерненком. Але зараз це не важливо. Бо сьогодні в Одесі черговий суд не над другом чи знайомим, а над звичайним українським хлопцем, який одного разу скористався своїм правом на самозахист,– розповів міський голова.

За словами мера, суд над активістом стосується усіх, хто хоче почуватись у безпеці, живучи в Україні.

“Ми маємо дуже чітко просигналізувати, що слідкуємо за цією справою! Це стосується сьогодні кожного, хто живе в Україні й хоче відчувати себе в безпеці. Сергію, сьогодні ми з вами”, – підсумував Садовий.

Коротко про те, у чому звинувачують Стерненка

Стерненка звинувачують у викраденні Сергія Щербіча з метою заволодіння його грошима – 300 гривнями.

За словами самого активіста, Щербіч є проросійським колаборантом та партійцем й депутатом “Довіряй ділам”. Він повністю підконтрольний меру Одеси Геннадію Труханову.
Щербіч написав заяву проти Стерненка ще 5 років тому. Протягом усього цього часу “постраждалий” жодного разу не з’являвся у суді. Проте, за словами активіста, “нещодавно Щербіча мало не силою привела прокурорка”.
Стерненко наголосив, що уся справа проти нього ґрунтується лише на показах Щербіча.
Активіст називає цю справу “політично вмотивованою розправою мера Одеси Геннадія Труханова”. Саме міський голова Одеси, ймовірно, вже тричі замовляв вбивство активіста.