Суд надав поліції доступ до відеозаписів прориву кордону прихильниками Саакашвілі

logo
140634_sud_nadav_policiji_dostup_do_videozapisiv.jpeg


Суд надав дозвіл поліції скопіювати немонтовані фото- та відеоматеріали десяти телеканалів у справі прориву прикордонного пункту «Шегині» 10 вересня 2017 року. Відповідне рішення ухвалила суддя Галицького районного суду міста Львова Наталія Зубачик, повідомляє «Громадське».

Ухвали винесені щодо телеканалів ICTV, «Телерадіокомпанія «ЛЮКС», «ТРК «Україна», «Громадське телебачення», «ІНТЕР», «Новини 24 години», «Студія 1+1», «Волинські-Новини», «Міжнародний медіа Центр-СТБ» та «Телекомпанія «Львів-ТБ».

Дозвіл на копіювання наданий в рамках кримінальної справи № 461/6629/17. Нацполіція Львівщини розслідує справу про організацію прориву кордону Давидом Сакварелідзе, Каць В.Г., Бурцевим О.В., Мишаничем Р.Ф. та Висіканцевим О.В.

Також «Громадське» зазначає, що суд надав дозвіл Національній поліції на отримання даних про кількасот абонентів, які перебували неподалік місця прориву Михеїлом Саакашвілі прикордонного пункту «Шегині».

Поліції дали дозвіл на встановлення дати та часу вхідних та вихідних з’єднань абонентів, встановлення телефонів з яким зв’язувалися абоненти з «Шегинів». Поліція також має право встановити номери сім-карт та серійні номери телефонів.

Мобільним операторам доведеться надати дані про абонентів, якими вони володіють, якщо послуги зв’язку надавалися на підставі контракту. Оператори мають розкрити інформацію про дату, час та спосіб поповнення зазначених мобільних телефонів.

Ухвала стосується абонентів операторів «Водафон Україна», «Київстар» та «Лайфселл».

Суд надав дозвіл на збір інформації про абонентів у період з 01 червня 2017 по 03 листопада 2017 року.

Нагадаємо, 10 вересня лідер партії «Рух нових сил», колишній голова Одеської обласної державної адміністрації, колишній президент Грузії і колишній громадянин України Михеїл Саакашвілі прибув до України, в супроводі натовпу прихильників прорвавшись через державний кордон України з боку Польщі на пункті пропуску «Шегині». Він не пройшов прикордонний контроль. Пізніше прикордонники заявили, що в сутичках із прихильниками Саакашвілі потерпіли щонайменше 20 правоохоронців.

Через цей інцидент Держприкордонслужба склала 15 протоколів за ст. 204-1 КпАП (незаконний перетин або спроба незаконного перетину державного кордону). Зокрема протоколи склали щодо чотирьох українських журналістів, десяти іноземців і щодо самого Саакашвілі.

Крім того, в ДПСУ повідомили, що протоколи про незаконний перетин кордону вручили Юлії Тимошенко і ще двом народним депутатам.


А поділитися?Вам має сподобатись...