Тендер на будівництво палацу спорту за 500 млн грн у Львові виграла фірма тестя Насірова

logo


Львівська міська рада з третьої спроби провела тендер на будівництво спортивного комплексу на Сихові з півмільярда гривень. 20 грудня ЛКП «Палац ігрових видів спорту» підписав договір із підрядником ТзОВ «Альтіс-констракшн», одним із засновників цієї компанії є тесть екс-голови ДФС України Романа Насірова.

Нагадаємо, вперше Львівська міськрада оголосила тендер на будівництва палацу спорту на Сихові ще у листопаді 2018 року – тоді вартість будівництва спорткомплексу сягла майже мільярд гривень. Згодом цей тендер скасували і вирішили переробити проект, щоб зменшити його вартість. Після коригування проект будівництва палацу спорту подешевшав майже вдвічі. У липні 2019 року міська рада оголосила новий тендер, але його теж довелося скасувати, бо на участь подалась лише одна компанія.

У вересні ЛКП «Палац ігрових видів спорту» втретє оголосило тендер на будівництво спорткомплексу на Сихові. У цьому тендері змагались дві компанії: ТзОВ «Галицька будівельна гільдія» та ТзОВ «Альтіс-констракшн». У результаті торгів переможцем обрали компанію «Альтіс-констракшн», яка виконає роботи за 499,8 млн грн. Усі роботи підрядник має завершити до кінця травня 2022 року.

Раніше аудитори Держаудитслужби виявили у документах компанії «Альтіс-констракшн» низку порушень і зобов’язали ЛКП «Палац ігрових видів спорту» скасувати результати тендеру. Натомість ЛКП не погодилось із висновком аудиторів, не скасувало торги, натомість подало 18 грудня позов до суду, у якому просить скасувати висновки Держаудитслужби.

За даними бізнес-платформи YouControl, компанія «Альтіс-Констракшн» входить у холдинг «Альтіс-Холдинг», співвласником якого є Олександр Глімбовський, тесть колишнього скандального керівника ДФС Романа Насірова. У 2019 року ця компанія виграла три державні тендери на загальну суму понад мільярд гривень.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, у бюджеті розвитку Львова на 2020 рік передбачили 20 млн грн на початок будівництва спорткомплексу на Сихові. Основну ж частину фінансування цього проекту міськрада планує отримати з державного бюджету.

Зазначимо, що проект будівництва спорткомплексу передбачає, що дах будівлі використають як гірку, де можна кататися на лижах та санках. При цьому влітку на даху влаштують спеціальне покриття, яке дозволить кататись там цілий рік.

Загалом спорткомплекс використовуватимуть чотири федерації дитячо-юнацького спорту: регбі, гандбол, баскетбол та волейбол.