То де ж дітей лікувати: Попри протести батьків, дитячу поліклініку таки закриють

logo


12.11.2016 16:47

То де ж дітей лікувати: Попри протести батьків, дитячу поліклініку таки закриють

Акція протесту, на яку вийшли близько півсотні батьків із дітьми, не допомогла. Мешканців не почули.

Дітей із мікрорайону Левандівка обслуговуватимуть таки в поліклініці на вулиці Суботівській, яку торік з балансу Львівської залізниці передали в комунальну власність. У цьому медзакладі обіцяють створити дитяче відділення, пише газета Експрес.

Поки що керівництво дитячої поліклініки на вулиці Роксоляни не називає конкретні строки переселення медзакладу. Проте батьки кажуть, що до нового року його закриють. “Люди із довколишніх будинків бачили, як з поліклініки вивозили обладнання”, — каже Оксана Павлова, мешканка Левандівки.

Тим часом на Суботівській говорять про те, що немає законодавчих підстав, аби в них надалі лікувати дітей усього мікрорайону. “Наш медзаклад входить у структуру центру охорони здоров’я ПАТ “Львівська залізниця”. Тому дитяче населення мікрорайону Левандівка має обслуговуватися у медзакладі, підпорядкованому міському управлінню охорони здоров’я, — каже Тетяна Кухарська, завідувач дитячого поліклінічного відділення Клінічної лікарні Львівської залізниці. — Але тепер ми обслуговуємо дітей з усього мікрорайону, а не тільки тих, у яких батьки — залізничники. Загалом це приблизно 12 тисяч дітей, на лікування яких з бюджету ми не отримували ні копійки”.

До слова, будівля, у якій зараз ще лікують дітей, — у жахливому стані. Нещодавно під час зливи зі стелі текла вода в коридорі. У кабінетах лікарів, як кажуть батьки діток, не завжди тепло. Тому, щоб і надалі у цьому приміщенні функціонувала поліклініка, потрібно спершу зробити ремонт.

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter