Трагедія на шахті “Лісова”: Гройсман дав 10 днів на встановлення причин обвалу породи

logo


Він також доручив надати всю необхідну допомогу сім’ям загиблих.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести розслідування трагедії на шахті “Лісова” на Львівщині та дав 10 днів на встановлення причин катастрофи.

Про це він написав у своєму Twitter.

Читайте також: Після зустрічі з родичами загиблих гірників та шахтарями Зеленський скликає РНБО

“Доручив провести розслідування і надати всю необхідну допомогу, передусім, сім’ям шахтарів, які загинули сьогодні на шахті “Лісова” об’єднання “Львіввугілля”. Мої щирі співчуття у зв’язку із трагедією. Строк на розслідування причин обвалу породи – 10 днів”, – заявив Гройсман.

Доручив провести розслідування і надати всю необхідну допомогу, передусім, сім’ям шахтарів, які загинули сьогодні на шахті “Лісова” об’єднання “Львіввугілля”. Мої щирі співчуття у зв’язку із трагедією. Строк на розслідування причин обвалу породи – 10 днів.

— Volodymyr Groysman (@VGroysman) May 29, 2019

Нагадаємо, 29 травня о другій годині ночі 70 гірників вийшли на нічну зміну, а вже за годину стався обвал породи. Вибуху не було. Майже усім гірникам вдалось вибратися назовні, та під завалами опинилося двоє шахтарів. За попередніми даними, вони загинули одразу. Тіло 21-річного чоловіка знайшли і витягнули на поверхню о 6.30, іншого загиблого підняли на поверхню близько 9-ї ранку. Молодий гірник лише 9 місяців працював на шахті, інший мав десятирічний робочий стаж.

Читайте також: Тіла загиблих гірників під час обвалу шахти на Львівщині дістали на поверхню

На місце події екстрено вилетів президент України Володимир Зеленський. Він поспілкувався із родичами загиблих шахтарів, а також ухвалив рішення скликати РНБО через ситуацію у вугільній галузі.

ВідеоОбвал у шахті на Львівщині: там працює спецкомісія, очікують прибуття Зеленського

На шахту Лісова на Львівщині, де під завалом загинули два гірники, прибула спеціальна комісія. Саме вона має визначити причини трагедії. Обвал стався вночі, двоє гірників загинули миттєво. На цій ділянці на той час працювало ще до двох десятків людей – вони врятувалися.    

Обвал у шахті на Львівщині: там працює спецкомісія, очікують прибуття Зеленського