У апараті Львівської ОДА шукають кадри

logo
148807_u_aparati_lvivskoji_oda_shukajut_kadri.jpeg


У Львівській ОДА оголошенний конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – провідного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання корупції та оборонної роботи апарату Львівської ОДА.

Для участі у конкурсі слід подати документи:

– копію паспорта громадянина України;– письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2), до якої додається резюме у довільній формі;– письмову заяву, в якій кандидат повідомляє, що до нього не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;– копію (копії) документа (документів) про освіту;– заповнену особову картку встановленого зразка;– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік.

Документи необхідно подати до 17.00 24 листопада

Конкурс на заміщення вакантної посади ї відбудеться 24 листопада о 10:00 год, за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, Львівська обласна державна адміністрація, каб. 257

Відповідальна особа, у якої можна уточнити деталі щодо проведення конкурсу:  Мандюк Світлана, 0322 999 492.

Фото: krjust.gov.ua


А поділитися?Вам має сподобатись...