У Буську вакантна посада начальника відділу освіти

logo
171204_u_busku_vakantna_posada_nachalnika_viddil.jpeg


Буська райдержадміністрація оголосила конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти Буської районної державної адміністрації. Про це повідомляє місцеве видання Дзеркало району.

Начальник відділу освіти повинен забезпечувати: здійснення керівництва діяльністю відділу, забезпечувати виконання покладених на відділ завдань; представляти інтереси району в галузі освіти у відносинах з юридичними та фізичними особами. У посадові обов’язки входить: подавати на затвердження голови районної державної адміністрації проект кошторису доходів і видатків, вносити пропозиції щодо граничної чисельності та фонду оплати праці працівників відділу; розпоряджатись коштами, які виділяються на утримання відділу; планувати роботу відділу і аналізувати стан її виконання. Посадовий оклад складатиме – 6500 грн.

Документи, а саме: копію паспорта громадянина України, письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади, письмову заяву, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та згода на проходження перевірки й оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону, копію документа/документів про освіту, оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою, заповнена особова картка встановленого зразка та декларація особи, необхідно подати протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення. Дата проведення конкурсу – 14 березня.

З деталями умов конкурсу можна ознайомитись на сайті райдержадміністрації.

Нагадаємо, на початку січня цього року стало відомо, що за власним бажанням звільнився з посади керівник відділу освіти Буської РДА Богдан Глуховецький, який очолював освітню галузь Бущини понад 10 років.


А поділитися?