У Дрогобичі запрацював електронний сервіс «Відкрите місто»

logo
u_drogobichi_zapracjuvav_elektronnij_servis_vidkrite_misto.jpg


четвер, 28 липня, 2016, 10:03
Львів

У Дрогобичі запрацював електронний сервіс «Відкрите місто»

На порталі Дрогобицької міської ради запрацював електронний сервіс «Відкрите місто».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на проес-службу міськвиконкому.

За перший день роботи нового сервісу на адресу міської ради від жителів міста надійшло 5 повідомлень. У міській раді переконані, що запровадження такого сервісу сприятиме публічності вирішення проблем міста та їхній візуалізації. Відтак, влада стає на крок ближчою до громади, адже прозорість та відкритість – основні пріоритети керівництва міста.

Як працює система «Відкрите місто»? Для повідомлення про виявлену проблему чи несправність користувачу необхідно зареєструватися на порталі, вибрати категорію, до якої відноситься проблема, додати фото та/або відеофайли (за наявності) та вказати адресу чи координати проблемної ділянки на карті. Повідомлення про наявність проблеми після перегляду модератором автоматично відправляється відповідальним органам влади/організаціям. За необхідності виконавець чи відповідальний працівник може запросити додаткову інформацію чи уточнення щодо зареєстрованого повідомлення у користувача. Відповідальний за вирішення проблеми орган влади/організація вирішує проблему. Якщо проблема не може бути вирішена відразу чи протягом певного прийнятного часу (один місяць), відповідальний працівник інформуватиме користувача щодо обґрунтованих причин неможливості вирішення цієї проблеми.

«Звісно, що з обмеженими бюджетними можливостями, не всі проблеми вдасться вирішити одразу, однак інформація про їхню наявність сприятиме формуванню перспективних планів щодо роботи комунальних та інших служб міста», – кажуть в міській раді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


А поділитися?