У Гарнізонному храмі святих апостолів Павла і Петра завершують реставрацію стінопису на головній наві: на якому етапі роботи

logo


МІСТО

До кінця грудня знімуть риштування

Фото: Львівська міська рада

У Гарнізонному храмі святих апостолів Павла і Петра завершують реставрацію стінопису на головній наві. Про це повідомляють на офіційному сайті Львівської міської ради.

Наразі починаємо працювати над освітленням фресок Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ. – Розповів настоятель храму о. Тарас Михальчук.

Крім того, тривають роботи з реставрації фасаду храму.

Їх залишилось небагато. Проте деякі роботи можна проводити при температурі до -5 градусів. Якби до грудня у нас така температура була і вдень, і вночі, то роботи можна було б закінчити. Якщо температура опуститься нижче цієї позначки, то ми будемо змушені їх зупинити.

Тут залишились ще роботи по тиньку та по захисту каменю. Камінь уже весь розчищений, всі доповнення та втрати виконані», – Зауважила начальниця управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко.

Вона також додала, що риштування знімуть до грудня.

Раніше Galnet писав, що працювати над стінописом на головній наві почали ще у 2017 році.

Реставрація фасаду фінансується за кошти міського бюджету, а відновлення фресок та скульптур на фасаді – за кошти храму і Міністерства культури та національної спадщини Польщі.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.