У Ходорові комунальників підозрюють у розтраті майже 400 тис. грн

logo


У Ходорові комунальників підозрюють у розтраті майже 400 тис. грн

фото прокуратури

Ходорівські комунальники завдали міському бюджету збитків на майже 400 тис. грн

У Ходорові директора міського комунального підприємства та його підлеглого підозрюють у розкраданні 400 тис. грн із міського бюджету. Головний інженер КП створив компанію, з якою КП укладало договори підряду,хоча реальні роботи виконували комунальники.

Як повідомили в поліції, директор одного з комунальних підприємств Ходорівської міської ради уклав договори підряду на виконання різноманітних робіт з приватною фірмою, директор якої одночасно працював головним інженером у тому ж самому КП. Договори стосувались ремонту та реконструкціїканалізаційного колектора на різних вулицях міста, поточного ремонту систем водопостачання та встановлення нового устаткування у комунальних закладах, надання послуг спецтехніки, постачання обладнання, тощо.

Проте насправді всі ці роботи виконували не працівники приватної фірми, а комунальники. Окрім того, в офіційні документи та акти вносили фіктивні про вартість робіт та обсяги їх виконання. На підставі цих документів на рахунок фірми перерахували всю суму за договором.

Частину зцих грошей, за версією слідства, привласнили директор та інженер КП. Загалом бюджет Ходорова через ці махінації втратив майже 400 тисяч гривень.

Слідчі повідомили директору комунального підприємства про підозру в службовому підроблені за попередньою змовою за ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 366 ККУ та привласненні майна за ч. 3 ст. 191 ККУ. Головний інженер підприємства отримав, крім цих статей, ще підозру в службовому підробленні за ч. 1 ст. 366 ККУ.

Невдовзі суд обере їм запобіжні заходи.За вчинене їм загрожує до 5 років позбавленні волі з позбавленням права обіймати відповідні посади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми